Skip to content

„SNL” Cold Open z powodzeniem przechodzi pełną metę z kilkoma Donaldami Trumpem, Jonem Hammem, Shaunem Whitem i mnóstwem samooceny w premierze 48. sezonu

2 de październik de 2022
snl 1

Z bufetem największych przebojów przeszłości i być może teraźniejszości, Sobotnia noc na żywo udał się dziś z powodzeniem mega-meta w czasami bulgoczącym zimnym otwarciu debiutu w 48. sezonie.

„Muszę wskazać, gdzie jest równowaga politycznie?” – zapytał gospodarz Miles Teller w swoim najlepszym podszywaniu się na Peytona Manninga. „Oni żartują z Trumpa Kolumba, a tymczasem Joe Biden stracił swoje cholerne kulki”, Top Gun: Maverick Aktor dodany do roli Eli Manninga granego przez Andrew Dismukesa na podzielonym ekranie, gdy James Austin Johnson ponownie wcielił się w rolę POTUS 45 z zeszłego roku. „Oni nawet o tym nie wspominają”.

Bracia Manning rozbijają #SNLPpremiera pic.twitter.com/kH1cttLSts

— Saturday Night Live – SNL (@nbcsnl) 2 października 2022

Używając rodzeństwa NFL i Manningcasta z Peyton z Omaha Productions jako podium, zimne otwarcie skłoniło się do łatwego, ale skutecznego Trumpa jako skeczu w skeczu, jednocześnie lamentując nad odejściem Kate McKinnon i obejmując starych i nowych obsadą z mnóstwem tropów. „Program na pewno jest w roku odbudowy”, zażartował Peyton Manning z Teller, skutecznie mówiąc to cicho, gdy jeden nowy członek obsady po drugim pojawiał się na nanosekundę.

Sama grafika z wiadomości kablowych i statystyk sportowych „14 prób dowcipów, 1 łagodny śmiech, 3 chichoty” mogła być najlepszą terapią i kneblem SNL wystartował w zimnej otwartej przestrzeni od… no cóż, ostatni raz pojawiła się Kate McKinnon.

„Dzięki Bogu, że zdobyli Kendricka Lamara, ponieważ to jedyny powód, dla którego ktokolwiek się dostraja”, powiedział Teller do śmiechu ogromnej publiczności w studiu w Rockefeller Plaza NBC.

„SNL”: Miles Teller odtworzył rolę spartańskiej cheerleaderki Cheri Oteri w klasycznych szkicach Willa Ferrella

Z własnymi wzlotami i upadkami, dzisiejsze zimne otwarcie na szczęście wykorzystało okazję, by przełamać nawyk serialu w ciągu ostatnich kilku sezonów i wykorzystać zimne otwarcie do ogólnego podejścia w celu wyeksponowania indywidualnych talentów – i to nie tylko dlatego, że trzykrotnie SNL gospodarz Jon Hamm pojawił się w połowie.

„Nie wiem, ale to nie jest komedia” Szaleni ludzie oraz 30 skał Weterynarz odpowiedział, gdy został poproszony o jego gorące spojrzenie na zimne otwarte. – Jeszcze nawet nie używali Kenana. To tak, jakby wystawić na boisko całą drużynę Elis, a Peyton siedzi na uboczu.

O tak, a olimpijczyk Shaun White pojawił się w samozwańczym „bezpłatnym castingu” jako mianowany przez sąd specjalny mistrz nadzorujący część skutków nalotu FBI na pałac Trumpa na Florydzie na początku tego lata. „Czasami muszą sprowadzić prawdziwą celebrytę, gdy gospodarz nie jest tak sławny” – palił Hamm Politycznie niezależny współ-gwiazdą Tellera.

Tak, meta na meta, z większą ilością meta.

I to naprawdę zadziałało.

Jon Hamm dołącza do Peytona i Eli Manninga, aby przeprowadzić ekspercką analizę #SNLPpremiera pic.twitter.com/Saltgz4S7S

— Saturday Night Live – SNL (@nbcsnl) 2 października 2022

Teraz z pewnością w ciągu ostatnich kilku miesięcy SNL miał wiele wiadomości do wyciągnięcia z przesłuchań Komitetu 6 stycznia w godzinach szczytu, gorących trudów nowej zimnej wojny, coraz bardziej odizolowanej inwazji Rosji na wspieraną przez NATO Ukrainę oraz zbliżających się kluczowych wyborów śródokresowych w USA. Tylko w ostatnim tygodniu, w pierwszych dniach panowania króla Karola III, ujawnieniu tekstów Elona Muska dla zakopanych i tępych braci, spadającej giełdzie i rosnących cenach gazu oraz wezwaniu Bidena do zmarłej kongresmenki wszyscy mieli potencjał do otwarcia na gorąco-zimno. Oczywiście, z okropnościami huraganu Ian w ciągu ostatnich pięciu dni, zawsze jest Trump, a nieustanny śmietnik wystrzeliwuje byłego SNL Gospodarz prezentuje wśród rywalizacji GOP, nalotów i sondowań DOJ i FBI Mar-a-Lago oraz bardziej poufnych książek pełnych dziwnych rewelacji i anegdot.

Więc Lorne Michaels, daj podwyżkę każdemu, kto wpadł na pomysł, aby wrzucić to wszystko do blendera na początku sezonu 48.

Prowadzony dziś wieczorem przez Tellera po raz pierwszy, z zdobywcą nagrody Emmy, Grammy i Pulitzera Lamarem jako gościem muzycznym, najnowszy SNL sezon przynosi wiele zmian w stosunku do zeszłego roku. Wieloletni członkowie obsady i stali bywalcy McKinnon i Pete Davidson opuścili serial. W Studio 8H wychodzą także Aidy Bryant, Kyle Mooney, Aristotle Athari, Alex Moffat, Chris Redd i Melissa Villaseñor. Z Kenanem Thompsonem, Bowen Yang i Cecily Strong wśród obsady wciąż na pokładzie, Marcello Hernandez, Molly Kearney, Michael Longfellow i Devon Walker zostali oficjalnie ujawnieni jako SNL polecanych graczy w zeszłym miesiącu.

Przez dziesięciolecia, SNL widział obrotowe drzwi talentów raz na pokolenie, takich jak Bill Murray, Eddie Murphy i Tina Fey, które wyłamują się, dominują, a następnie opuszczają serial. Tego typu wyjścia często zmuszają program do spędzenia roku lub dwóch na przegrupowaniu, odkryciu nowego groove i nowego punktu skupienia. W tym kontekście, jak pokazało dzisiejsze zimne otwarcie, utrata MVP McKinnona z pewnością będzie trudem do pokonania w tym sezonie, jeśli nie w przyszłym.

Ale dziś wieczorem, aby pochylić się nad motywem NFL z domu sieciowego SNL oraz SNFprzyziemienie!

Czy ten post był pomocny?