Skip to content

Słynny zespół rockowy, o którym zapomniałeś, wystąpił na parkingu gwiazd pionka

28 de wrzesień de 2021
l intro 1632852845

Od sezonu 8 w 2013 roku piosenką przewodnią do „Pawn Stars” History jest „Winning Isn’t Everything”, oryginalna kompozycja do serialu legendy południowego rocka Lynyrd Skynyrd (za pośrednictwem Los Angeles Times). Lynyrd Skynyrd to oczywiście trzygitarowy zespół hardrockowy, który stworzył takie klasyki jak „Sweet Home Alabama” i „Freebird”. Istnieją nawet dłużej niż „Pawn Stars”, jeśli możesz w to uwierzyć – ich debiutancki album „Pronounced 'Lĕh-’nérd 'Skin-’nérd” ukazał się w 1973 roku.

Istnieje wiele podobieństw pomiędzy fanami „Pawn Stars” i Lynyrd Skynyrd, więc nie jest niespodzianką, że kiedy Skynyrd zagrał koncert na parkingu słynnego na całym świecie Gold & Silver Pawn Shop, pojawiło się całe mnóstwo ludzi . Klip z zabawnego wydarzenia można obejrzeć na YouTube. Koncert odbył się w 2013 roku, aby uczcić nową piosenkę przewodnią, a także „Pawn Stars” przeniesione na czwartkowe wieczory, jak wyjaśnił Rick Harrison. A fani, którzy wzięli udział, również mieli wiele do powiedzenia na temat tego, jaki to był czas na czacie.

To była jedna z najlepszych nocy w życiu Ricka

W klipie fani zeznają, jak bardzo kochają Lynyrd Skynyrd i „Pawn Stars”. Jedna grupa fanów twierdzi, że poleciała do Las Vegas z Indiany, aby zobaczyć ich obu.

Chłopaki z „Pawn Stars” – Rick, Corey, the Old Man i Chumlee – są widziani jak szaleją podczas występu zespołu, z Chumlee szatkowanym na swojej gitarze powietrznej i śpiewającym do wtóru. Jest też materiał filmowy, na którym zespół odwiedza sklep i sprawdza niektóre skarby Ricka, w tym ścianę rzadkich gitar i kapelusz z zespołem ze skóry węża, który prawdopodobnie należał do Ronniego Van Zanta, oryginalnego wokalisty Lynyrd Skynyrd, który zginął w katastrofie lotniczej w 1977. (Jego młodszy brat Johnny jest obecnym wokalistą zespołu).

Chłopcy z „Pawn Stars” świetnie się bawili na własnym parkingu. „To jedna z najwspanialszych nocy w moim życiu” – zachwyca się Rick.

„Zdecydowanie przesadziliśmy z budżetem” – mówi Chumlee.

„Warto” – odpowiada Corey.

I tak musiało być. Zaproszenie klasycznego zespołu rockowego do zagrania koncertu na twoim parkingu to okazja, która zdarza się tylko raz w życiu.

Czy ten post był pomocny?