Skip to content

Slumberland wywołał u Marlowa Barkleya ogromny strach przed głęboką wodą

24 de listopad de 2022
l intro 1669273725

Uśmiech Marlowa Barkleya

Oparty na komiksie zatytułowanym „Little Nemo in Slumberland” autorstwa Winsora McCaya, „Slumberland” to oryginalny serial Netflix, w którym występują Jason Momoa jako Flip i Marlow Barkley jako Nemo. Wydany 18 listopada 2022 roku film otrzymał generalnie mieszane recenzje krytyków, ponieważ zbytnio odbiegał od materiału źródłowego. Mimo to widzowie dość dobrze przyjęli zabawny, rodzinny film przygodowy. Z 88% oglądalnością na Rotten Tomatoes, rodzice wydają się lubić oglądać „Slumberland” ze swoimi dziećmi.

„Slumberland” skupia się na przygodzie Nemo do Slumberland, Świata Snów, gdzie ludzie mogą sobie życzyć wszystkiego, czego dusza zapragnie. Spotyka Flipa, fantastycznego oszusta przypominającego satyra, który dołącza do niej w jej podróży. Flip pochodzi ze Slumberland, więc pełni rolę przewodnika Nemo po królestwie. Pomimo swojej wątpliwej natury jest kochającym zabawę towarzyszem, którego Nemo rozpoznaje z opowieści jej zmarłego ojca. Nie pragnąc niczego więcej, jak tylko ponownego połączenia się z ojcem, Nemo i Flip przemierzają sny i koszmary, które czekają na nich w ich podróży.

Jak pokazano w zwiastunie „Slumberland”, większość filmu rozgrywa się na głębokich wodach, gdzie nie widać tego, co znajduje się pod powierzchnią. Wydawało się to szczególnie niepokojące Marlowowi Barkleyowi, który przyznał się, że boi się takich miejsc.

Marlow Barkley obwinia Slumberland za jej strach

Podczas wywiadu dla Black Film and TV Miles, gospodarz, zapytał Marlowa Barkleya, czy jest dobrą pływaczką ze względu na liczbę scen wodnych w „Slumberland”. Barkley odpowiedział, mówiąc: „Lubię pływać. Zdecydowanie wolę baseny. To znaczy, jeśli jesteśmy na plaży, wejdę do oceanu, ale naprawdę boję się głębokich wód i takich jak wody , nie możesz zajrzeć”. W żadnym wypadku nie jest to rzadki strach (w Cleveland Clinic). Wiele osób boi się oceanu lub ciemnych części dużych zbiorników wodnych z powodu nieznanego ukrytego przed wzrokiem, więc zrozumiałe jest, że młoda aktorka podziela te fobie.

„Przechodzą mnie ciarki po plecach. To jest mój największy strach” — kontynuuje Barkley. „I myślę, że rozwinąłem to z tego filmu ze względu na to, ile podwodnych rzeczy nakręciliśmy, ale tak, zwykle wolę baseny. Nie lubię zbyt wielu głębokich wód”. Powtórzyła się kilka razy, co podkreśliło, jak bardzo niekomfortowo czuła się z tym pomysłem, co czyniło to imponującym wyczynem, że udało jej się wytrwać do końca zdjęć. „Powiedziałabym, że jestem całkiem niezłą pływaczką” – odpowiedziała w końcu, wzruszając ramionami.

Czy ten post był pomocny?