Skip to content

Siostra producentka „The Split” ma prawo do „This Is Not A Pity Memoir” Abiego Morgana; Morgan przywiązany do reżyserii

27 de czerwiec de 2022
Abi Morgan and memoir

W trzecim sezonie serialu Abiego Morgana Podział rozpoczyna się w USA w BBC America, producent Sister pozyskał prawa do autobiograficznej książki scenarzysty To nie jest wspomnienie o litości.

Morgan nie tylko zaadaptuje swoje wspomnienia dla telewizji, ale także wyreżyseruje i wyprodukuje projekt wraz ze współzałożycielką Sister i dyrektorem kreatywnym Jane Featherstone.

Siostra i Morgan współpracowali już przy trzech sezonach Podziałktóry był pierwotnie dla BBC, a ta najnowsza umowa wzmacnia ich więzi.

Żaden nadawca nie jest podłączony na tym etapie rozwoju, ale Sister będzie koprodukować z firmą producencką Little Chick Morgana.

To nie jest wspomnienie o litości jest bestsellerem Sunday Times i otrzymał pochwały od Meryl Streep i Carey Mulligan. Książka, zapowiadana jako „przejmująca i łamiąca serce, ale zdecydowanie niechętna do polegania na sentymentalizmie”, zaczyna się od niespodziewanego upadku jej partnera Jacoba Krichefskiego pewnego czerwcowego poranka.

Logline kontynuuje: „Ale to nie jest pamiętnik z litości… to opowieść o spotkaniu z twoją osobą. Chodzi o rzeczy, które chciałeś powiedzieć osobie, którą kochasz. Chodzi o ciszę zagubienia się w przestrzeni i znaczenie rodziny, imprez i hałasu. Chodzi o to, by nie wiedzieć i nie być znanym. To różnica między życiem a przetrwaniem”.

„Pracując z Jane i Sister w ciągu ostatnich kilku burzliwych lat, były moimi partnerami w bieganiu, mając wyjątkowy widok z lotu ptaka na rozwijający się dramat” – powiedział Morgan. „Jako producenci jednych z najlepszych filmów i telewizji, nie ma nikogo innego, komu mógłbym zaufać, że pomoże w przekazaniu głęboko osobistego To nie jest wspomnienie o litości na ekran”.

„Abi ma tak niezwykły dar do słów, więc chociaż nie powinno być niespodzianką, że jej wspomnienia są tak piękną i potężną książką, wciąż mnie oszołomiły” – dodał Featherstone. „Pracowaliśmy razem od wielu lat, ale jej niesamowita siła w tych ostatnich kilku, bardzo wymagających, była bardzo inspirująca”.

To nie jest wspomnienie o litości jest publikowany w Wielkiej Brytanii przez Johna Murraya, aw USA przez HarperCollins i Sugar 23. Prawami globalnymi zajmuje się 42.

Czy ten post był pomocny?