Skip to content

Sierpień ma nadrobić zaległości, gdy studia artystyczne czekają na ożywioną jesień – zapowiedź specjalizacji

19 de sierpień de 2022
Spin Me round Three Minutes A Lengthening and The Territory

„Ludzie nadrabiają zaległości w filmach” – tak jeden z kierowników wytwórni artystycznych opisał obecny moment w swojej specjalizacji, co odzwierciedla spowolnienie w produkcji filmowych.

Sierpień może być powolny przed trzema festiwalami – Wenecja, Toronto, Nowy Jork – i sezonem rozdania nagród. Może również oferować mniej zatkany pas startowy dla filmów specjalnych do przecięcia (Gwyneth Paltrow in Emma). Tegoroczne lato było powolne, ale silna poczta pantoflowa pobudziła wybrane filmy. Warner Bros. Elvis po pierwsze, wynosi 143 miliony dolarów, co daje pięć razy więcej niż w weekend otwarcia. Funkcje ostrości’ Pani Harris jedzie do Paryża otworzył się na 2 miliony dolarów, ale przekroczy 10 milionów dolarów. RRR jest fenomenem, przekraczającym 11 milionów dolarów. Greg Laemmle powiedział, że 26 sierpnia sprowadzi hit z Indii. Laemmle organizuje również pokaz wydarzenia dla filmu dokumentalnego Neon Ogień Miłości następna śr. i ma nadzieję, że to utrzyma inne biegi.

„Czekamy na mocny skład jesienny” – powiedział, zauważając Trójkąt Smutku, Banshee z Inisherin, Ciche bliźniaki, Smołaoraz Syn pośród innych. „I mamy z powrotem Searchlight Pictures”. Pierwszy od miesięcy film kinowy tego dystrybutora należącego do Disneya, Zobacz, jak biegają, wychodzi we wrześniu, Banshee w październiku)

Czeka nas szersza kasa Czarny Adam, Czarna Pantera: Wakanda Forever oraz Avatar: Droga Wody. Ale to jeden ekosystem. „Jestem typem faceta, który 'wznoszący się przypływ unosi wszystkie łodzie’. Kiedy pojawiają się duże filmy, ludzie rozmawiają o filmach i chodzą do kina. A kiedy ludzie nie są, rozmowa może się zmienić, a ludzie będą nadal bić w bęben o śmierci wystawy” – powiedział Laemmle.

Otwory specjalne:

IFC Films przedstawia film Jeffa Baeny Zakręć mną w rundzie na około 20 rynkach. Napisane przez Baenę, Alison Brie. W rolach głównych występują Brie Alessandro Nivola, Aubrey Plaza, Molly Shannon, Zach Woods, Ayden Mayeri, Ben Sinclair, Tim Heidecker, Debby Ryan, Fred Armisen, Lil Rey Howery. Plac Emily Przestępca z Drogowych Atrakcji otwartych w zeszłym tygodniu.

Brie jest menedżerem włoskiej sieci restauracji, która wygrywa szansę wzięcia udziału w edukacyjnym programie franczyzy we Włoszech. To, co uważała za romantyczną ucieczkę, przeradza się w chaos i katastrofę. Ostateczna recenzja SXSW tutaj.

National Geographic Documentary Films prezentuje Terytorium, pierwszy film fabularny Alexa Pritza, wyprodukowany przez Darrena Aronofsky’ego i Sigrid Dyekjaer. Otwarcie w Film Forum w Nowym Jorku i Laemmle w Los Angeles, a następnie w kraju. Premiera odbyła się w Sundance, zdobywając Nagrodę Specjalną Jury za Rzemiosło Dokumentalne oraz Nagrodę Publiczności Filmu Dokumentalnego World Cinema. Przedstawia walkę rdzennej ludności Uru-eu-wau-wau w Brazylii – mniej niż 190 z nich – przeciwko najazdom obcych rolników, którzy zagarniają ziemię, powodując poważne wylesianie. Współprodukowane przez społeczność Uru-eu-wau-wau. Porywający materiał filmowy w stylu verite nakręcony przez społeczność, która utworzyła zespół medialny, aby ujawnić, co dzieje się w terenie. Ostateczna historia tutaj.

Super Ltd prezentuje Trzy minuty – wydłużenie. Narracja: Helena Bonham Carter, reżyseria Bianca Stigter i producent wykonawczy Steve McQueen. Odkrycie trzyminutowego materiału filmowego społeczności żydowskiej w Polsce w 1938 roku. Otwiera się w Nowym Jorku w kinie Quad. Premiera odbyła się w Giornate degli Autori w Wenecji w zeszłym roku, oficjalna selekcja w Toronto, Telluride i Sundance 2022. Zobacz Wszykina’s Sundance Studio tutaj. Materiał filmowy, nakręcony przez Davida Kurtza w 1938 roku, to jedyne ruchome obrazy, jakie pozostały po żydowskich mieszkańcach Nasielska w Polsce przed Holokaustem. Film bada ludzkie historie ukryte w celuloidzie. Rozwijamy się w przyszłym tygodniu.

Vertical Entertainment przedstawia dramatyczny thriller reżysera i scenarzysty Roberta Budreau Delia odeszła na 214 ekranach. Niesprawny umysłowo Louis (Stephan James) mieszka ze swoją starszą siostrą Delią (Genelle Williams), która zmaga się z uzależnieniem po śmierci ojca. Po nocy picia, jej ciężarówka zostaje znaleziona porzucona w barze, co wzbudza podejrzenia miejscowego szeryfa (Marisa Tomei), który wkrótce odkrywa, że ​​została zabita. Dowody wskazują na Louisa, który pod naciskiem policji przyznaje się do winy i zostaje skazany na pięć lat więzienia za zabójstwo swojej siostry. Zamknięty w domu opieki odwiedza go Stacker (Travis Fimmel), jeden z mężczyzn, którzy ostatni raz widzieli Delię żywą. Wydaje się, że za jej śmiercią kryje się coś więcej, niż na pierwszy rzut oka.

Ekran Media otwiera się Niepokalany pokój na dziesięciu ekranach. W rolach głównych Emile Hirsch, Kate Bosworth, Ashley Greene i M. Emmet Walsh, Scenariusz i reżyseria: Mukunda Michael Dewil. Śledzi pozornie idealną parę, która bierze udział w psychologicznym eksperymencie, który nagrodzi tenmln $ 5 milionów, jeśli tenmożesz pozostać w idealnie białym Pokój przez 50 dni. Ale ten Pokój to znacznie więcej niż się wydaje.

Dobry uczynek Rozrywka i podkręcone filmy prezentują łotewską bajkę Pisk w Nowym Jorku (Alamo Manhattan) i LA (Laemmle Music Hall). Czarna komedia reżysera Aika Karapetiana zagrała na Fantastic Fest. Samuel (Kevin Janssens) jest daleko od domu, szukając ojca w odległej Europie Wschodniej na obrzeżach mitycznego lasu. Niewielki wypadek drogowy prowadzi do niefortunnego przypadkowego spotkania z córką hodowcy świń Kirke (Laura Siliņa).

Czy ten post był pomocny?