Skip to content

Shudder przejmuje funkcję Creature „The Seed” przed premierą Beyond Fest

29 de wrzesień de 2021
THESEED 100 0030 RT e1632938153320

Shudder zdobył światowe prawa do debiutanckiego filmu reżysera i reżysera Sama Walkera, Nasiono, przed światową premierą 5 października na Beyond Fest. Na początku przyszłego roku film zostanie udostępniony swoim członkom w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii.

Komedia grozy skupia się na Deidre (Lucy Martin), Heather (Sophie Vavasseur) i Charlotte (Chelsea Edge), wieloletnich przyjaciółkach, które w końcu spędzają razem trochę czasu, wykorzystując nadchodzący deszcz meteorów, aby zgromadzić więcej fanów na swoich kanałach społecznościowych. Ale to, co zaczyna się jako ucieczka dziewczyn na pustyni Mojave, przeradza się w walkę o przetrwanie wraz z przybyciem obcej siły, której tajemniczość wkrótce okazuje się kusząca i nie do odparcia. Wkrótce sytuacja przeradza się w bitwę na śmierć i życie.

Nasiono został wyprodukowany przez Shudder, Camelot Films i Hardman Pictures we współpracy z Lipsync Productions, Amp International, The Malta Film Commission i Ingenious Media. Matt Hookings, Chris Hardman i James Norrie byli również producentami.

„Oszałamiający debiut fabularny Sama Walkera łączy science fiction, horror ciała i czarną komedię w jeden stylowy i przerażający pakiet” – powiedział dyrektor generalny Shudder, Craig Engler. „Jesteśmy podekscytowani sadzeniem Nasiono w umysłach członków zespołu Shudder”.

„Bardzo się cieszę, że znalazłem idealny dom dla mojego apokaliptycznego, międzywymiarowego filmu o kosmitach. Film nakręciłem, aby oczyścić duszę z goryczy i podzielić się nią z innymi. Żebym poczuł się lepiej. Co teraz robię” – dodał Walker. „Dzięki, Shudder, jesteś najlepszy.”

Walker wcześniej napisał, wyreżyserował i wyprodukował takie filmowe filmy krótkometrażowe, jak Kaczka Dzieci, Basen rekin, oraz Przerwa na herbatę, pośród innych.

Emily Gotto, wiceprezes ds. Global Acquisitions & Co-Productions negocjowała w imieniu Shudder umowę przejęcia swojego pierwszego filmu z Jamesem Norrie i Niną Kolokouri z AMP International w imieniu filmowców.

Czy ten post był pomocny?