Skip to content

Showrunner David West czyta zwiastun sezonu 2 i omawia szczegółową perspektywę w „The Big Door Prize”: „Uwielbiam odkrywać lukę między twoim wyobrażeniem o sobie a sposobem, w jaki postrzega cię świat” — Contenders TV

16 de kwiecień de 2023
Big Door Prize Contenders

Nagroda Wielkich Drzwi showrunner David West Read i gwiazdy Chris O’Dowd, Gabrielle Dennis i Josh Segarra dołączyli do niedzielnego wydarzenia telewizyjnego Wszykina’s Contenders, aby omówić najdrobniejsze szczegóły ich postaci, inspiracje dla serialu, równowagę między komedią a dramatem oraz rzut oka na drugi sezon.

Serial komediowy Apple TV+, oparty na powieści MO Walsha z 2020 roku pod tym samym tytułem, opowiada o mieszkańcach małego miasteczka Deerfield, których życie zmienia się na zawsze, gdy w ich sklepie spożywczym pojawia się magiczna maszyna. Maszyna obiecuje odkryć potencjał każdego z nas, skłaniając ludzi do zastanowienia się nad ich związkami i przekonaniami. W obsadzie są także Djouliet Amara, Ally Maki, Sammy Fourlas i Damon Gupton.

POWIĄZANY: The Contenders TV – pełna relacja z Wszykina

Gdy dorośli w średnim wieku próbują pogodzić się z uczeniem się swojego potencjału życiowego z maszyny, ich wewnętrzne zmagania i kryzysy wieku średniego zaostrzają się. To niszowa dynamika, która pozwala na równą lekkość i zmuszającą do myślenia eksplorację. „Wiele komedii w serialu pochodzi z odległości między tym, gdzie są ludzie, a tym, gdzie wyobrażają sobie, że są” – powiedział Read. „W miarę rozwoju serii dowiadujesz się, że znasz te postacie, które mogą wydawać się jednokierunkowe na powierzchni, jest powód, dla którego są takie, jakie są, aw każdym odcinku możesz zanurzyć się głęboko i dowiedzieć się, co sprawia, że one zaznaczają. Uwielbiam odkrywać lukę między twoim wyobrażeniem o sobie a tym, jak jesteś postrzegany przez świat”.

POWIĄZANY: Kontynuacja telewizji Contenders w niedzielę: 20 paneli prezentujących najgłośniejsze programy sezonu nagród

Dennis był także orędownikiem wyjątkowości przedstawienia w serialu różnych sposobów, w jakie ludzie poruszają się po spirali egzystencjalnej w serialu. Właściwie to ją pociągało Nagroda Wielkich Drzwi na pierwszym miejscu. „Uwielbiam to, że po przeczytaniu scenariusza trudno mi było opisać serial i to mnie w nim zaintrygowało” — powiedział Dennis. „Jest tak wiele różnych warstw. Jest magiczny, komediowy, ma ujmujące, serdeczne momenty i bardzo skłania do myślenia. Miasto przechodzi kryzys wieku średniego, nie prosząc o niego. Myślę, że publiczność zostanie poruszona i zapyta [yourselves] pytania, które sprawiają, że zajrzysz w głąb własnego życia i miejmy nadzieję, że uda ci się wyjść z czymś, co zainspiruje cię do bycia szczęśliwszym we własnym życiu”.

Drażniąc się z tym, co nas czeka w drugim sezonie, Read miał do powiedzenia: „Ten serial jest naprawdę o obsadzie i tym niesamowitym zespole. Coś naprawdę ekscytującego w drugim sezonie polega na tym, że możemy wejść głębiej z tymi postaciami, gdy zagłębiają się w siebie. I miejmy nadzieję, że to magiczne miejsce Deerfield i ta magiczna obsada postaci [will be something] w których nasi widzowie się zakochają i po prostu będą chcieli spędzać z nimi więcej czasu. Książka, na podstawie której powstał ten serial, ma bardzo specyficzne zakończenie. Nasz program jak dotąd nie. Tak więc odkrywanie tajemnic i mitologii tej maszyny Morpho było naprawdę zabawne. “

Zajrzyj ponownie we wtorek, aby obejrzeć panel wideo.

Telewizja Wszykina Contenders jest sponsorowany przez Apple TV+, Coverfly, Eyepetizer, Final Draft, Los Siete Misterios, Michter’s i Village Roadshow Entertainment. Partnerami są: Four Seasons Resort Maui, The American Pavilion, Julia Wong Designs i Pampring.

Czy ten post był pomocny?