Skip to content

„Serce lwa”: Gerard Butler oddaje hołd bliskiemu przyjacielowi Dariusowi Campbellowi Daneshowi po śmierci Singera w zeszłym tygodniu

20 de sierpień de 2022
Screenshot 2022 08 20 at 08.35.53

Gerard Butler złożył hołd swojemu przyjacielowi Dariusowi Campbellowi Daneshowi, mówiąc, że został „zdruzgotany” po śmierci swojego „brata broni” w zeszłym tygodniu.

Szkocki aktor był bliskim przyjacielem szkockiego aktora śpiewającego w reality TV, który został aktorem z West Endu i producentem z Hollywood, który został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Minnesocie 11 sierpnia. Podobno spotkali się na imprezach organizowanych dla innych Szkotów przez Roda Stewart w Los Angeles i sfilmowano razem towarzysko na początku tego roku.

Butler złożył hołd na Instagramie, pisząc: „Jestem zdruzgotany nagłym odejściem mojego drogiego przyjaciela Dariusa, prawdziwego brata broni.

„Moje myśli i miłość kieruję do jego wspaniałej mamy i taty Avril i Bootha oraz jego dwóch genialnych braci Arii i Cyrusa.

„Ci, którzy mieli szczęście spotkać Dariusa dłużej niż kilka minut, byli głęboko poruszeni jego zaraźliwym śmiechem i ledwo możliwą do opanowania radością życia.

„Był niesamowitym talentem, wokalistą, którego głos poruszał twoją duszę i aktorem o wielkiej prezencji.

„Ale, co najważniejsze, miał lwie serce. Był większy i jaśniejszy niż słońce i miał tak zaraźliwą energię, że mógł oświetlić pokój w kilka sekund”.

Butler powiedział, że jego przyjaciel „zawsze był niezmienny i niezachwiany w swojej pasji życia.

„Ale większą stałą wartością było jego marzenie, by inspirować innych do ulepszania siebie. Mówił, ale chłopcze, czy chodził na spacer. Miał taką czystość myśli, głęboką mądrość i nieustanną wdzięczność za ludzi, za życie, współczucie dla wszystkich”.

Butler dodał, że zaangażowanie Campbell Danesha w stosunku do rodziny, przyjaciół i świata uczyniło z niego „idealnego przyjaciela”.

Campbell Danesh wdarł się na brytyjską scenę telewizyjną i muzyczną na początku 2000 roku, zajmując trzecie miejsce w pierwszym Muzyka pop Idol seria w Wielkiej Brytanii. Simon Cowell zaproponował mu kontrakt nagraniowy, który odrzucił na rzecz nagrania albumu z producentem Stevem Lilywhitem. Jego piosenka Ślepy na kolory, który następnie stał się hitem numer jeden, wrócił na brytyjskie listy przebojów w tym tygodniu. Zagrał na West Endzie w musicalach, w tym Faceci i Lalki oraz Chicago, gdzie powiedział, że jego występ Billy’ego Flynna został zainspirowany przez Simona Cowella. Para pozostała przyjaciółmi, a Cowell był jedną z wielu postaci z branży rozrywkowej, które w zeszłym tygodniu składały hołd Campbellowi Daneshowi. Nie podano jeszcze przyczyny śmierci piosenkarza w wieku 41 lat.

Czy ten post był pomocny?