Skip to content

Sekretna rozmowa George’a Sr. w Young Sheldon Sezon 6 Odcinek 2 zapowiada ważne wydarzenie w życiu

7 de październik de 2022
l intro 1665123183

Lance Barber poważny

Dwa odcinki i sezon 6 „Młody Sheldon” zawierały już znaczące zmiany dla entuzjastycznego, tytularnego dorastającego naukowca (Iain Armitage). Po dramatycznym finale piątego sezonu i zaskakującym zrywie rozwoju, najnowsza część rozwija historię Coopersów w bardziej zserializowany sposób. Warto zauważyć, że Mary (Zoe Perry) dostosowuje się do nowej pracy w lokalnej kręgielni ze swoją sąsiadką Brendą (Melissa Peterman). Jak wiedzą fani, jej nowa pozycja może ujawnić więcej, niż jest przygotowana na temat sekretnej wspólnej historii Brendy z mężem Mary, Georgem (Lance Barber).

To napięcie dobrze pasuje do bardziej dojrzałych tematów, które ostatnio przedstawiał „Młody Sheldon”, które odzwierciedlają najbardziej wrażliwe momenty dorosłego Sheldona (Jim Parsons) w „Teorii wielkiego podrywu”. Większość z nich wynika ze stresu, jaki znosi ze strony zwaśnionych rodziców, a co najważniejsze, z ewentualnej przedwczesnej śmierci ojca. Po tym, jak oboje tracą pracę, Cooperowie znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, co jest odczuwalne w całej rodzinie. Co więcej, wkrótce urodzi się dziecko Georgie (Montana Jordan) ze swoją dziewczyną Mandy (Emily Osment), co zwiększy jeszcze odpowiedzialność finansową.

Pomimo tych wyzwań, „Młody Sheldon” pozostaje komicznym skarbem, który widzowie uwielbiają dzięki zwariowanym żartom i dziwnym obserwacjom tytułowej postaci. Jego „Meemaw” Connie (Annie Potts) również dodaje lekkości i pewności, gdy w domu robi się zbyt gorąco, zwykle nad mroźnym brewskim. Jednak nawet ona nie jest wtajemniczona w tajemnicę bulgoczącą pod powierzchnią między Brendą i Georgem, która wkrótce będzie miała tragiczne konsekwencje.

Jak wiedzą fani The Big Bang Theory, George Senior powinien się martwić

Jednym z najbardziej uroczych dziwactw Sheldona Coopera jest jego charakterystyczne trzy pukanie przed otwarciem jakichkolwiek drzwi. W odcinku 5 sezonu 10 „Teoria wielkiego podrywu” w końcu ujawnia, dlaczego to robi, a jego rozumowanie jest w rzeczywistości dość bolesne. W „The Hot Tub Contamination” Sheldon wyjawia swojej częstym powiernikowi Penny (Kaley Cuoco), że kiedy miał 13 lat, wrócił do domu z college’u na przerwę wiosenną, gdzie nastąpił niezwykle nieoczekiwany i niepożądany powrót do domu.

Na wstępie Sheldon miał 12 lat pod koniec sezonu 5, prawdopodobnie przygotowując nas do tego kulminacyjnego momentu na wiosnę. Słyszy dziwne odgłosy dochodzące z sypialni rodziców i dociekliwie szuka ojca w łóżku z inną kobietą. Najprawdopodobniej Sheldon złapał ojca z Brendą, z którą George był prawie związany w poprzednich sezonach. Traumatyczny moment na zawsze ukształtował młodego Sheldona, zmuszając go do przyjęcia formuły, która daje wystarczająco dużo czasu na „włożenie spodni”, jak wskazuje dorosły Sheldon.

W odcinku 2 sezonu 6, George i Brenda mają niezręczną i gorącą wymianę w kurniku. Angażują się w krótką sprzeczkę o ich prawie romans, a George ostrzega, że ​​Mary jest tak blisko w pracy, to zły pomysł. Po tym, jak Mary i Brenda piją razem, tworząc w ten sposób bliższą więź, George może mieć rację, jeśli chodzi o zamartwianie się. Z drugiej strony, wydaje się, że Mary myśli o innym mężczyźnie, co może również wpędzić George’a w otwarte ramiona Brendy.

Czy ten post był pomocny?