Skip to content

Scott Haze ujawnia „największą pamiątkę”, którą zabrał z zestawu Jurassic World Dominion – ekskluzywny

15 de sierpień de 2022
l intro 1660565588

Scott Haze uśmiecha się

Podczas gdy Scott Haze działa od prawie 20 lat, wygląda na to, że właśnie zaczyna się palić. Wschodząca gwiazda, po tym, jak w 2013 roku odniosła sukces w niezależnym filmie swojego kumpla Jamesa Franco „Child of God”, ostatnio pojawiła się w przebojach „Venom” i „Jurassic World Dominion”, a obecnie można ją zobaczyć w horrorze psychologicznym ” What Josiah Saw”, który jest teraz transmitowany wyłącznie na Shudder.

W miarę jak role stają się coraz większe, prawdopodobnie bardziej kuszące staje się zgarnięcie pamiątki lub dwóch z bogatych zestawów. I rzeczywiście, Haze odszedł z kilkoma fajnymi pamiątkami z czasu kręcenia „Jurassic World Dominion”, w którym gra bezwzględnego kłusownika dinozaurów Rainna Delacourta, który ściera się łeb w łeb z gwiazdami franczyzy Chrisem Prattem i Bryce Dallas Howard.

Podczas ekskluzywnego wywiadu z Looperem, Haze ujawnił wspaniałe gadżety, z którymi odszedł z zestawu „Jurassic World Dominion”.

Haze nakręcił swój własny film krótkometrażowy podczas swojego przestoju

Zestaw „Jurassic World Dominion” jest pełen fajnych przedmiotów kolekcjonerskich, z których każdy aktor może chcieć złapać kawałek, od animatronicznych dinozaurów po wyszukaną scenerię — a może nawet zdjęcie lub autograf z oryginalną obsadą „Parku Jurajskiego”, która pojawiła się w filmie film. Ale Scott Haze zachował prostotę, kiedy wymknął się z kawałkiem historii kina.

Nie wiem, czy ktoś wie, że mam trochę kostiumu Rainna Delacourta – powiedziała Haze.

Ale największy wynos Haze nie był prawdziwym rekwizytem. Chodziło o to, że osobiście uchwycił wyjątkowy moment w czasie za pomocą własnego, domowej roboty filmu.

„’Jurassic World’ był bardzo wyjątkowym filmem, ponieważ byliśmy jedynym filmem na świecie, który powstał [during the height of Covid]”, powiedziała Haze. „Największą pamiątką, jaką mam… jest… [when] Zrobiłem krótki film podczas kręcenia „Jurassic World”, ponieważ mieliśmy miesiąc wolnego i byłem w tym uwięziony [Covid] bańka. Kupiłem sprzęt filmowy i stworzyłem krótki film z Destry Spielbergiem, córką Stevena, i Taylor Olandt, i to było naprawdę zabawne. Mam mały film, który jest kapsułą czasu tamtych czasów i jest to moja największa pamiątka”.

Najnowszy film Haze, „What Josiah Saw”, jest teraz transmitowany wyłącznie na Shudder.

Czy ten post był pomocny?