Skip to content

Scena 2 Widziany podcast: Aktorka Mia Isaac i reżyserka Hannah mówią o „nie każ mi odejść” dyskutują o tożsamości i znalezieniu związku w każdej historii

12 de sierpień de 2022
C5082C1D 9232 4290 AF5B 7A5E4DA4DA9E

Podcast The Scene 2 Seen dobrze kończy tydzień!

W tym tygodniu publikowałem już rozmowy ze spektakularnymi talentami, takimi jak Michael Greyeyes, Naturi Naughton i Juliette Binoche. Nie inaczej jest dzisiaj, kiedy rozmawiam z aktorką Mią Isaac i scenarzystką-aktorką-reżyserką Hannah Marks.

Isaac to wschodzący talent, który w lipcu zagra w dwóch kolejnych filmach. Isaac zadebiutuje w filmie fabularnym z udziałem w Nie każ mi odejść dla Amazon Studios, które w zeszłym miesiącu miało swoją premierę na streamerze. Film wyreżyserowany przez Hannah Marks opowiada o samotnym ojcu (John Cho), u którego zdiagnozowano potencjalnie śmiertelnego guza mózgu, który zabiera swoją 16-letnią córkę Wally (Isaac) w podróż, by spotkać się z matką, z którą nie ma życia.

Isaac zagrał następnie u boku Zoey Deutch i Dylana O’Briena w filmie Searchlight Pictures dla Hulu, Nie w porządku. Satyra komediowa, napisana i wyreżyserowana przez Quinna Sheparda. W filmie Issacs gra Rowana, młodą osobę dorosłą oddaną zmianom społecznym. Film został wydany na Hulu również w zeszłym miesiącu. Kolejny projekt obejmuje film krótkometrażowy i serial telewizyjny.

Reżyser Hannah Marks jest aktorką, scenarzystką i reżyserką Nie każ mi odejść. Ona naprawdę się rozkręca, zwłaszcza ze swoim następnym projektem Żółwie w dółfilmowa adaptacja bestsellerowej powieści Johna Greena „New York Timesa” w reżyserii New Line. Wina w naszych gwiazdach. Green jest również producentem wykonawczym filmu.

Marks zadebiutowała jako współreżyserski film fabularny niezależnym filmem, Po wszystkim, który również współtworzyła. W filmie wystąpili Maika Monroe i Jeremy Allen White, a jego premiera odbyła się w konkursie na SXSW w 2018 roku, gdzie Marks był nominowany do prestiżowej nagrody „Game Changer”. W listopadzie ubiegłego roku Marks napisał i wyreżyserował niezależną komedię Marek, Maryja i inni ludziektóry przyniósł jej nagrodę dla najlepszego scenariusza na Tribeca Film Festival 2021.

Tych dwoje ma przed sobą świetlaną przyszłość. Są już zarezerwowane i zajęte i jestem pewien, że możliwości będą rosły tylko stąd. W tym odcinku dużo mówimy o poszukiwaniu tożsamości oraz o tym, jak aktorzy i reżyserzy znajdują osobisty związek ze scenariuszami.

IJeśli podoba Ci się to, co słyszysz w odcinku, oceń i subskrybuj podcast w Apple i Spotify!

Scena 2 Seen powróci do swojego regularnego harmonogramu trzy razy w miesiącu, publikując trzy pierwsze wtorki o 15:30 czasu wschodniego.

Czy ten post był pomocny?