Skip to content

Sasaki i Miyano Sezon 2: Przedłużony czy odwołany?

5 de wrzesień de 2022
StM 1

Sasaki i Miyano jest shōjo manga napisana i narysowana przez Shō Harusono. Seria została zserializowana w Media Factory Gene Pixiv Magazyn rozpoczynający się 26 lutego 2016 r. 12-odcinkowa adaptacja anime, wykonana przez Studio Deen, była emitowana w Japonii od 10 stycznia do 28 marca 2022 r. i została wydana na Crunchyroll do przesyłania strumieniowego poza Japonią. OVA ogłoszono na 27 lipca 2022 roku. Film anime oparty na tej samej serii zostanie wydany w 2023 roku w Japonii wraz z krótką adaptacją anime spin-offu serii Hirano to Kagiura, mangi tego samego autora Shō Harusono. Pierwszy sezon zakończył się niedawno, a w tym artykule powiemy Ci, czy możesz spodziewać się drugiego sezonu Sasaki i Miyano w najbliższym czasie.

Drugi sezon Sasaki i Miyano nadal nie został jeszcze potwierdzony lub anulowany. Pierwszy sezon zakończył się dopiero niedawno, a wraz z filmem anime w drodze, wraz z faktem, że pozostało dużo materiału do adaptacji, drugi sezon wydaje się bardzo prawdopodobny. Powiedziawszy to wszystko, Sasaki i Miyano to popularna seria, i w oparciu o wszystkie znane fakty, drugi sezon jest wysoce prawdopodobny. Po prostu nie wiemy, kiedy to może się wydarzyć.

W dalszej części tego artykułu znajdziesz wszystkie znane i nieznane informacje związane z potencjalnym drugim sezonem Sasaki i Miyano. Dowiesz się o potencjalnej dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym może być historia i wiele więcej o tej intrygującej serii anime, której przyszłość wciąż jest bardzo niepewna.

Co wiemy o sezonie 2 z Sasaki i Miyano?

Seria, napisana i zilustrowana przez Shō Harusono, pojawiła się w odcinkach od 26 lutego 2016 roku na stronie internetowej Pixiv Comic. Media Factory zbiera rozdziały w tankōbon wolumeny od 26 września 2016 r.; na dzień 27 lipca 2022 r. łączny wolumen wyniósł 9. Podział pt Hirano do Kagiuratego samego autora, został wydany w odcinkach od 15 marca 2019 r. w Miesięczny Komiks Gene. Rozdziały zostały również zebrane w tankōbon format począwszy od 27 czerwca 2019 r.; na dzień 26 lutego 2022 r. łączne wolumeny wyniosły 3.

Sasaki i Miyano został również zaadaptowany na dwie powieści opublikowane od 26 marca 2020 r. do 27 stycznia 2022 r. Hirano do Kagiura sam został zaadaptowany w jedną powieść wydaną 26 października 2018 roku.

Adaptacja anime została ogłoszona 20 listopada 2020 r. Adaptacja, która później okazała się serialem telewizyjnym, została animowana przez Studio Deen i wyreżyserowana przez Shinjiego Ishihirę, przy czym Yoshiko Nakamura zajmował się scenariuszem, a Maki Fujii zajmował się projektowaniem postaci , podczas gdy Kana Shibue skomponował ścieżkę dźwiękową. Serial był emitowany w Japonii od 10 stycznia do 28 marca 2022 r. w Tokyo MX i innych sieciach stowarzyszonych.

Tematem otwierającym był „Matabaki” Miracle Chimpanzee, a końcowym „Ichigo Sunset” Yusuke Shirai i Sōma Saitō, odpowiednio głosy Sasaki i Miyano. Odcinek OVA został wydany wraz z limitowaną edycją dziewiątego tomu mangi 27 lipca 2022 roku. Po emisji ostatniego odcinka ogłoszono, że seria otrzyma nowy projekt anime. Później okazało się, że jest to film anime, zatytułowany Sasaki i Miyano: Sotsugyō-hen. Zostanie wydany w Japonii w 2023 roku, wraz z krótką anime adaptacją serii spin-off Hirano do Kagiura. Więc co to wszystko mówi nam o przyszłości serii?

Biorąc to wszystko pod uwagę, Sasaki i Miyanoprzyszłość rysuje się bardzo świetlanie, mimo że nie wiemy, czy powstanie drugi sezon. Prace źródłowe są, jak powiedzieliśmy, dość popularne, podobnie jak seria anime, a fakt, że franczyza ma dużą rzeszę fanów, w połączeniu z faktem, że widzieliśmy drugi sezon stosunkowo niedawno, daje nam wielką nadzieję. Oprócz tego wiemy, że mamy nadchodzący sequel filmu anime, a także adaptację fabuły spin-off w drodze.

W każdym razie najwcześniej możemy zobaczyć potencjalny drugi sezon w 2024 r., ale musielibyśmy uzyskać pewne potwierdzenie przyszłości w 2022 r. lub po premierze filmu w 2023 r.; 2025 to także solidna możliwość. Fani domagają się nowego sezonu, ale musimy tylko zobaczyć, jak pójdzie i jak dobrze wypadnie film; w obecnym stanie rzeczy kontynuacja jest bardzo prawdopodobna, ale po prostu nie mamy żadnych oficjalnych informacji potwierdzających nasze podejrzenia. .

Co może sezon 2? Sasaki i Miyano być o?

W tej chwili nie wiemy, jak daleko do drugiego sezonu Sasaki i Miyano może nas zabrać, ponieważ nie wiemy, ile dodatkowych rozdziałów mangi sezon mógłby potencjalnie zaadaptować; częściowo wynika to z faktu, że nie wiemy, do czego film ma się dostosować. Mianowicie, ze względu na ogólny brak informacji, nie mamy absolutnie pojęcia, jak daleko może zajść drugi sezon, jeśli tak się stanie. Poniżej znajduje się przegląd oryginalnego materiału, dzięki czemu możesz z grubsza zorientować się, czego możesz oczekiwać od serii.

Świeżo po liceum Yoshikazu Miyano jest wielkim fanem chłopców kochających mangę i jest również otwarty na bycie fudanshi, przynajmniej dla swoich przyjaciół w szkole. Przypadkowo Shūmei Sasaki z wyższego stopnia ratuje go przed kilkoma bandytami, a kiedy Sasaki później zauważa, że ​​Miyano czyta mangę, prosi go o rekomendację.

Gdy lubi polecane historie, szybko rozwija się między nimi bliska przyjaźń, a Miyano cieszy się, że w końcu znalazł innego chłopca, z którym chce porozmawiać o chłopięcej miłości. Ale Sasaki w rzeczywistości porusza się znacznie bardziej: zakochał się w młodszym uczniu od pierwszego spotkania. I to uczucie wzrosło wraz z czasem spędzonym razem.

Po pewnym czasie Sasaki Miyano w końcu wyznaje swoją miłość. Jest niespokojny i do tego czasu nie traktował poważnie wskazówek. Chociaż bardzo lubi chłopięce historie miłosne, sam miał do tej pory tylko jeden związek z jedną dziewczyną. Więc Miyano nie chce od razu odpowiadać, a Sasaki też chce dać mu niezbędny czas.

Obaj mają pewne przemyślenia, gdy ich lata szkolne postępują, a Sasaki wchodzi do ostatniej klasy – wkrótce może ich rozdzielić jego matura. Miyano coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, ile dla niego znaczy Sasaki, a ich przyjaciele również uświadamiają sobie, jak się do siebie czują. Niektórzy próbują wspierać ją w wyznaniu jej miłości. W końcu Miyano uświadamia sobie, że tak naprawdę jest zakochany w Sasaki i oboje stają się parą.

Czy ten post był pomocny?