Skip to content

Sarah Silverman użyczyła swojego głosu wielu postaciom z The Simpsons

17 de listopad de 2022
l intro 1668700208

Simpsonowie Nikki Mckenna z bliska

Sarah Silverman od dziesięcioleci jest rozpoznawalną twarzą na scenie komediowej. Dzięki swojemu charakterystycznemu dowcipowi, talentowi do dostarczania i charyzmatycznej prezencji Silverman zdobywa niezapomniane role w filmach i telewizji od początku XXI wieku (za pośrednictwem IMDb). W trakcie swojej kariery wszechstronnie utalentowana artystka wystąpiła także w kilku znaczących epizodach i rolach głosowych, w tym w roli uroczej księżniczki Vanellope w filmach „Ralph Demolka”.

Tymczasem „Simpsonowie” byli instytucją kulturalną przez prawie całą karierę Silvermana. Czcigodny animowany sitcom jest jednym z najdłużej emitowanych programów w telewizji i chociaż może nie mieć krytycznej pamięci podręcznej i uwielbianej rzeszy fanów, jaką miał kiedyś, serial nadal cieszy się niewiarygodną popularnością, nawet w 35. sezonie na antenie. Częścią tego nieustającego sukcesu jest długa historia serii, w której występują celebryci i gwiazdy gości specjalnych, element, który sprawia, że ​​widzowie dostrajają się tylko po to, by zobaczyć, kogo niektórzy z ich ulubionych aktorów i komików zagrają w serialu. Oto dziedzictwo Sarah Silverman „Simpsonowie”.

Silverman użyczył głosu większej liczbie postaci, niż przypuszczałeś

Oddani fani prawdopodobnie pamiętają, że Silverman pojawiła się jako ona sama, podobnie jak dziesiątki celebrytów przed nią, w premierze sezonu 26: „Clown in the Dumps”. Chociaż był to tylko krótki epizod, aktor odegrał bardziej znaczącą rolę jako ukochany Bart (Nancy Cartwright) w sezonie 21, odcinku 15 („Kradzież pierwszej bazy”).

W odcinku Silverman grał Nikki McKenna, modną, ​​fajną dziewczynę ze Springfield Elementary, w której zakochuje się Bart. Z jej niefrasobliwym podejściem i szalenie imponującymi ruchami na deskorolce, ta postać wydaje się idealnie pasować do Barta, ale sprawy nieco się komplikują, gdy odrzuca go po tym, jak ją pocałował.

Silverman faktycznie powrócił, aby ponownie zagrać tę rolę w innym odcinku. W sezonie 24, odcinku 1 („Moonshine River”) Bart spogląda wstecz na swoje poprzednie sympatie i związki, aby spróbować dowiedzieć się, co poszło z nimi nie tak, podobnie jak postać Johna Cusacka w „High Fidelity”. Podczas gdy Nikki nie pojawiła się od tego czasu, Silverman wrócił po jedną dodatkową rolę.

W „Treehouse of Horror XXVII” komik pojawił się jako zapomniana wyimaginowana przyjaciółka Lisy (Yeardley Smith), Rachel. Żądna zemsty Rachel zamienia swoje życie w piekło, terroryzując Lisę za porzucenie jej w dzieciństwie. Chociaż Silverman nie wróciła do szanowanego serialu komediowego od tego odcinka, a serial wciąż trwa, zawsze istnieje szansa, że ​​pojawi się na kolejną przygodę w Springfield.

Czy ten post był pomocny?