Skip to content

Sarah Paulson i pisarka Sarah Burgess zbadały sprzeczności Lindy Tripp w „Impeachment” – Contenders TV: Nominees

7 de sierpień de 2022
Deadline Contenders Television The Nominees 2022 Impeachment 1920 x 1080

Pisarka Sarah Burgess i gwiazda Sarah Paulson powiedzieli, że próbują zrozumieć i przedstawić, co motywowało Lindę Tripp Impeachment: amerykańska historia kryminalna. Limitowana seria FX przedstawia przesłuchania prezydenta Billa Clintona (Clive Owen) po jego romansie z Moniką Lewinsky (Beanie Feldstein). Paulson gra Trippa, który nagrał rozmowy telefoniczne Lewinsky’ego z Clintonem i przekazał je niezależnemu prawnikowi Kennethowi Starrowi (Dan Bakkedahl).

Contenders TV: The Nominees — pełna relacja z Wszykina

„Linda była dla mnie pytaniem bez odpowiedzi w tej historii” – powiedział Burgess moderatorowi Pete’owi Hammondowi na konferencji „Wszykina’s Contenders Television: The Nominees Awards-season event”. „Było dla mnie oczywiste, że to nie był psychopata, ktoś, kto lubił to robić”.

Jedna scena z serialu pokazuje, że Tripp opowiada córce historię romansu jej ojca. Paulson powiedział, że scena oparta na rzeczywistych relacjach Trippa z tego romansu, a społeczność, która utrzymywała jego tajemnicę przed żoną, oferuje pewne wyjaśnienie działań Trippa.

Paulson opisał „uczucie empatii dla Lindy z powodu złamania bardzo ludzkiego doświadczenia własnej rodziny i swobody przyznanej mężczyźnie zdolnemu do tego rodzaju zniszczenia w swoim domu, że nie było dla niej zaskoczeniem i prawdopodobnie dużym czynnikiem motywującym, czy ona była tego świadoma lub nie, jeśli chodzi o to, dlaczego w ogóle to uruchomiła. Próbuję w pewien sposób naprawić osobistą traumę.

Burgess zauważył również „zabawność Lindy i jej inteligencja oraz to, jak dobra była w swojej pracy, a mimo to denerwuje się na swoich współpracowników, tak jak my”.

Sama Lewinsky była producentem Postawienie urzędnika państwowego w stan oskarżenia. Paulson powiedziała, że ​​nie chce zadawać Lewinsky’emu żadnych osobistych pytań na temat jej związku z Trippem, ale ma problemy z uzyskaniem odpowiedzi na nawet podstawowe pytania.

„Zapytałem ją o kilka rzeczy, na przykład, czy pamięta, jakie papierosy paliła Linda” – powiedział Paulson. „Nie pamiętała. Nikt, z kim rozmawiałem, nie pamiętał, jakie papierosy paliła ani jakie perfumy nosiła”.

Zajrzyj do poniedziałku, aby obejrzeć film z panelu.

Czy ten post był pomocny?