Skip to content

Sam Raimi, EP-ka „Barbarian” Hammerstone Studios Alexa Leboviciego ponownie łączy siły z utworem zwieńczeniem horroru „Don’t Move” Christiana Mercuriego

20 de grudzień de 2022
2 shot 1

EKSKLUZYWNY: Legenda gatunku Sam Raimi’s Raimi Productions i Barbarzyńca Hammerstone Studios Alexa Leboviciego ponownie łączy siły z Capstone Studios Christiana Mercuriego, aby wyprodukować horror-thriller, Nie ruszaj się. Projekt jest następstwem współpracy stron w sprawie Chłopiec zabija świat — thriller akcji z Billem Skarsgårdem w roli głównej, który jest obecnie w fazie postprodukcji.

Nie ruszaj się obserwuje, jak doświadczony zabójca wstrzykuje pogrążonej w żałobie kobiecie środek paraliżujący. Musi wtedy uciekać, walczyć i ukrywać się, zanim jej ciało całkowicie się wyłączy.

Twórcami filmu są Adam Schindler i Brian Netto, którzy niedawno napisali i wyreżyserowali odcinki antologii horroru Ramiego 50 States of Fright dla nieistniejącej już platformy streamingowej Quibi. Jego scenarzyści, TJ Cimfel i David White, wcześniej napisali horror-thriller z Rorym Culkinem Intruzitakże w reżyserii Schindlera.

Producentami są Lebovici, Raimi i Zainab Azizi Nie ruszaj się, który jest obecnie przesyłany. Wśród producentów wykonawczych są Mercuri, David Haring, Marc Manus, Schindler, Netto, Petr Jákl i Ara Keshishian. Hammerstone współfinansuje wraz z Capstone, a Capstone Global zajmuje się prawami na całym świecie.

„To dla nas niezwykle ekscytujące ponowne spotkanie z mistrzem gatunku Samem Raimi i Zainab Azizi, którzy po raz kolejny znaleźli dwóch niezwykle utalentowanych młodych filmowców, Adama i Briana, którzy Nie ruszaj się do życia” — powiedział Lebovici z Hammerstone Studios. „Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią tak fantastycznego projektu”.

„Alex i zespół z Hammerstone, a także nasi przyjaciele z Capstone są idealnymi partnerami produkcyjnymi, gdy wydobywamy na światło dzienne tę fascynującą i pokręconą historię” — dodał Raimi. „Cieszę się, że mogę ponownie współpracować z naszymi współreżyserami, Adamem i Brianem, nad tą niesamowicie przerażającą i napiętą historią pełną zwrotów akcji – dostarczy widzom fantastycznego horroru!”

Raimi to ikoniczny twórca filmowy, prawdopodobnie najlepiej znany ze swojej pracy nad filmem The Człowiek Pająk oraz Martwe zło franczyzy, którzy założyli Raimi Productions wraz z producentem Robertem Tapertem i aktorem Brucem Campbellem w 1979 roku. Ostatnio wyreżyserował światową sensację Marvela Doktor Strange w multiwersie szaleństwa z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej, a także produkuje thriller z Adamem Driverem w reżyserii Sony Pictures 65napisany i wyreżyserowany przez Proszę o ciszę skrybowie Scott Beck i Bryan Woods, wśród innych nadchodzących projektów.

Lebovici’s Hammerstone Studios finansuje, opracowuje i produkuje niezależne filmy we wszystkich gatunkach, wyprodukował prawie 20 filmów i sfinansował ponad 200 milionów dolarów budżetów. Producent po cichu zgromadził ostatnio serię głośnych filmów, w tym doceniony przez krytyków horror 20th Century Studios Barbarzyńcaktóry przejął ponad 45 milionów dolarów w światowych kasach, oraz Bill i Ted zmierzą się z muzyką. Ostatnio zakończył produkcję Chłopiec zabija światktóry wyprodukował wraz z Raimi i Royem Lee, a obecnie pracuje nad pełnometrażową adaptacją tego filmu krótkometrażowego Film Kung Furyz Michaelem Fassbenderem, Arnoldem Schwarzeneggerem i Davidem Sandbergiem, a także Yuval Adler Współczucie dla diabła, z udziałem Nicolasa Cage’a i Joela Kinnamana. Producent przygotowuje także pełnometrażową adaptację przebojowej gry wideo Hideo Kojimy Death Strandingprzy którym współpracuje z Kojima Productions.

Capstone Global i Capstone Studios to niezależna firma zajmująca się finansowaniem, produkcją i sprzedażą na całym świecie, skupiająca się na wysokiej jakości filmach komercyjnych dla odbiorców na całym świecie. Firmą założoną w 2017 roku kieruje weteran sprzedaży i dystrybucji Mercuri, który do tej pory sprzedał, sfinansował i wyprodukował ponad 260 funkcji. Ostatnie kredyty obejmują komedię Posiadłość z Toni Collette i Anną Faris, film biograficzny Wirujące złoto o producencie płytowym Neilu Bogarcie i dramacie wyreżyserowanym przez Catherine Hardwicke Córka więźnia z udziałem Kate Beckinsale i Briana Coxa, żeby wymienić tylko kilka.

Raimi Productions jest reprezentowane przez CAA i Hansen, Jacobson, Teller; Hammerstone Studios autorstwa Neila Sackera z Sacker Entertainment Law.

Czy ten post był pomocny?