Skip to content

Rupert Grint może całkowicie wyobrazić sobie serial telewizyjny o Harrym Potterze, ale z kimś innym jako Ronem

31 de styczeń de 2023
l intro 1675192647

Ron patrzy z nadzieją przed siebie

Minęła ponad dekada, odkąd filmy z serii „Harry Potter” zakończyły się na dobre. Podczas gdy franczyza była w pewnym stopniu kontynuowana dzięki filmom „Fantastyczne zwierzęta” i nadchodzącej wysokobudżetowej adaptacji gry wideo „Dziedzictwo Hogwartu”, żaden z tych odgałęzień nie wydaje się być w stanie dorównać reakcji fanów z oryginalnej serii 8 filmów które zamknęły sprawę w 2011 roku.

Oczywiście franczyza znalazła się również pod ostrzałem wielu grup LGBTQ + i działaczy na rzecz praw człowieka, ponieważ jej autorka, JK Rowling, przyjęła żarliwą postawę przeciw transstancji. To spowodowało, że wielu fanów i sprzymierzeńców pozbawionej praw społeczności trans porzuciło swoje poparcie dla wszystkiego, co jest związane z całym Czarodziejskim Światem.

Biorąc pod uwagę te czynniki, seria „Harry Potter” znajduje się na rozdrożu. Chociaż popyt na opowiadane historie w tym świecie jest nadal bardzo duży, Warner Bros. musi najpierw dowiedzieć się, jak chce poruszać się po wodach wokół swojego problematycznego twórcy. Rupert Grint, który grał Rona Weasleya we wszystkich 8 filmach, dołączył do innych gwiazd franczyzy, Daniela Radcliffe’a i Emmy Watson, wypowiadając się przeciwko Rowling (za pośrednictwem Entertainment Weekly), ale to nie znaczy, że uważa, że ​​ponowne uruchomienie serii jest konieczne zła rzecz.

Rupert Grint z radością przekazuje pochodnię; uważa, że ​​remake jest nieunikniony

Rupert Grint usiadł z GQ, aby porozmawiać o dziedzictwie serii „Harry Potter” i chociaż aktor wydaje się być zadowolony ze swojego czasu spędzonego w serialu, jest również gotowy, aby ktoś inny spróbował zagrać Rona Weasleya. „Wciąż próbujemy dowiedzieć się, jak wygląda życie po drugiej stronie tej ogromnej kultury” – wyjaśnił aktor.

Podczas gdy Grint, Emma Watson i Daniel Radcliffe są nadal powszechnie znani ze swoich ról w serii „Harry Potter”, od tego czasu każdy z nich miał wiele ról. Mimo to pozostają w dużej mierze utożsamiani z rolami, które sprawiły, że do dziś są powszechnie znani, częściowo ze względu na ogromny zakres franczyzy.

Mimo to Grint ze swojej strony jest gotowy porzucić swoje dziedzictwo. „Chciałbym zobaczyć adaptację „Harry’ego Pottera” w programie telewizyjnym” — mówi Grint. „Myślę, że to naprawdę zadziałałoby. I tak jestem pewien, że filmy zostaną przerobione”. Chociaż brzmi to tak, jakby Grint był tutaj po prostu pragmatyczny, telewizyjna wersja serii „Harry Potter” pozwoliłaby na rozwinięcie lub ponowne zbadanie wielu wątków, które zostały wycięte z filmów. Tak czy inaczej, fani będą musieli poczekać i zobaczyć, co dalej z obleganą franczyzą.

Czy ten post był pomocny?