Skip to content

Ricky Martin odrzuca twierdzenia o „seksualnym i romantycznym związku” z siostrzeńcem, mówi prawnik; Rozprawa ustawiona w Portoryko później w tym miesiącu

16 de lipiec de 2022
ricky martin may 2022 AP 1

EKSKLUZYWNY: Ricky Martin nigdy nie miał „żadnego rodzaju relacji seksualnych ani romantycznych ze swoim siostrzeńcem”, powiedział w piątek prawnik piosenkarza, gdy jego klientka spotyka się z zarzutami przemocy domowej ze strony młodszego członka rodziny w Puerto Rico.

„Niestety osoba, która wysunęła to twierdzenie, zmaga się z głębokimi wyzwaniami związanymi ze zdrowiem psychicznym” – powiedział dziś w rozmowie z Wszykina prawnik Martina, Marty Singer. „Ricky Martin, oczywiście, nigdy nie był – i nigdy nie będzie – zaangażowany w jakąkolwiek seksualną lub romantyczną relację ze swoim siostrzeńcem” – dodał hollywoodzki prawnik wagi ciężkiej. „Pomysł jest nie tylko nieprawdziwy, ale i obrzydliwy”.

„Wszyscy mamy nadzieję, że ten człowiek otrzyma pomoc, której tak pilnie potrzebuje” – powiedział Singer. „Ale przede wszystkim czekamy na oddalenie tej okropnej sprawy, gdy tylko sędzia przyjrzy się faktom”.

Martin został skonfrontowany z tymczasowym zakazem zbliżania się w ostatnich tygodniach, a ostatnio z kolejnymi oskarżeniami o przemoc i więcej w następstwie rzekomego siedmiomiesięcznego romansu z 21-letnim siostrzeńcem. Rozprawa została wyznaczona na 21 lipca w Portoryko w sprawie roszczeń. Jeśli Martin jest oskarżony o przemoc domową z krewnym, może grozić mu prawie 50 lat więzienia, jeśli zostanie uznany za winnego.

Te ostatnie twierdzenia z nie posiadającego osobowości prawnej terytorium USA i odpowiedź prawnika pochodzą od Martina, zdobywcy Grammy i gwiazdy Zabójstwo Gianniego Versace: American Crime Story, mierzy się z wybuchowym pozwem o 3 miliony dolarów w sprawie niezapłaconych prowizji od swojej menedżerki Rebecca Drucker. Wymachując mieczem Damoklesa nad Martinem, aby prawdopodobnie przyspieszyć sprawy, Drucker i jej zespół Venable LLP twierdzą dodatkowo, że powód uratował rzekomo nadużywającego substancji piosenkarza „Livin’ la Vida Loca” przed „oskarżeniem o potencjalnie zakończenie kariery we wrześniu 2020 roku”.

Odkąd Drucker złożyła skargę w Sądzie Najwyższym w Los Angeles w dniu 29 czerwca, Martin i jego prawnicy Lavely & Singer w większości milczeli w tej sprawie.

Apple TV+ również milczy w radiu na temat obecności Martina w nadchodzącym serialu komediowym Pani American Pie gdzie występuje u boku takich artystów jak Carol Burnett, Kristen Wiig, Josh Lucas, Allison Janney i Leslie Bibb. Jednak Martin podobno faktycznie kręcił dziś w Los Angeles serial Abe Sylvia i Tate Taylor.

Wcześniej w tym miesiącu, kiedy pomyślny wniosek o TRO przeciwko Martinowi popartemu przez CAA został zatwierdzony przez portorykańskiego sędziego, obóz piosenkarza potępił twierdzenia o przemocy domowej jako „całkowicie fałszywe i sfabrykowane”. Petycja o zakaz zbliżania się została złożona zgodnie z ustawą 54 wyspy, znaną również jako Ustawa o zapobieganiu i interwencji w rodzinie.

Czy ten post był pomocny?