Skip to content

Rekord w pogoni za Babe Ruth Home Run Henry’ego Aarona pośród rasistowskich zagrożeń śmiercią, aby uzyskać film przez zdobywcę Oscara „Precious” Scribe’a Geoffreya Fletchera, Mandalay Sports Media i Bluestone

2 de listopad de 2022
henry aaron

EKSKLUZYWNY: Próba pobicia przez sługę z Atlanty Braves, Henry’ego Aarona, pobicia uświęconego rekordu Babe’a Rutha 714 biegania do domu w karierze, oraz uzbrojonego strażnika z wydziału policji w Atlancie, który ma zapewnić mu bezpieczeństwo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pośród rasistowskich listów nienawiści i gróźb śmierci, zostanie zamieniony w film fabularny.

715! To roboczy tytuł filmu, który napisze zdobywca Oscara Cenny skryba Geoffreya Fletchera. Wyprodukuje go Mike Tollin i jego Mandalay Sports Media, a Richard Saperstein za pośrednictwem firmy Bluestone, która sfinansuje. Dorobek Tollina w produkcji obejmuje miniserial Chicago Bulls Ostatni tanieca także filmy Trener Carter oraz Radioa zasługi Sapersteina obejmują: Se7en, John Q oraz Hancock. Tollin także napisał i wyreżyserował Hank Aaron: W pogoni za snemnominowany do Oscara i nagrodzony nagrodą Peabody film dokumentalny z 1995 roku, który stworzył związek z Aaronem, jego żoną Billye i jego majątkiem, dzięki czemu ten film jest możliwy.

Planują premierę filmu zbiegać się z 50ten rocznica home runu Aarona, którą zdobył 8 kwietnia 2024 roku. Dziś wieczorem jego pamięć zostanie uhonorowana przed czwartym meczem World Series przyznaniem nagrody Hanka Aarona, która trafia do wybitnego ofensywnego wykonawcy sezonu regularnego w Holandii i Glin.

Odkryty po krótkim pobycie w Negro Leagues, Aaron podpisał kontrakt z Braves over the Giants, a później powiedział, że jedyną rzeczą, która powstrzymywała go przed byciem kolegą z drużyny Willie Maysa, było 50 $ miesięcznie więcej niż oferowali Braves. Był jednym z najbardziej konsekwentnych i trwałych graczy, aw 1973 był gotowy do pobicia rekordu kariery Ruth jako homer. To, co powinno być radosnym capperem w wielkiej karierze, zamieniło się w okazję, by zabłysnąć pod przymusem jako niechętny bohater. Skromny Aaron został poddany atakowi rasistowskich listów nienawiści i wystarczającej ilości gróźb śmierci. Podczas gdy Aaron w tamtym czasie spokojnie znosił nadużycia, wiele gróźb było wystarczająco wiarygodnych, by uzasadnić ochroniarza.

Film skupi się na tych dwóch czarnoskórych mężczyznach, którzy konfrontują się z głębią bigoterii na Dalekim Południu, podczas gdy Aaron próbował skupić się na pobiciu najbardziej uświęconego rekordu baseballu. Nawet gdy Aaron triumfalnie okrążył bazy po uderzeniu w 715, dwóch białych fanów, którzy oblegali go na ścieżkach bazy do umysłu Aarona, mogło być tam, aby go skrzywdzić.

„Zabawne, że pamiętasz, moja ulubiona kwestia w filmie dokumentalnym pojawiła się po tym, jak wytropiłem tych dwóch głupków, którzy byli tylko dwoma pijanymi studentami, którzy zdobyli kilka biletów i zdecydowali się przeskoczyć przez płot i odejść” – powiedział Tollin. – Calvin Wardlow był detektywem, który przez całą dobę miał być uzbrojonym strażnikiem i towarzyszem Henry’ego. Wchodzę w interakcję między tymi facetami i Calvinem, który siedzi w pierwszym rzędzie z pistoletem z zadartym nosem i lornetką, a on powiedział: „Musiałem podjąć tę decyzję w ułamku sekundy, czy te dzieciaki są naprawdę niebezpieczne, czy nie, i ja postanowiłem schować pistolet z powrotem do futerału. Ograniczmy się do dzieci, które idą: „Chcemy pochwalić oficera Wardlowa za jego doskonały osąd”. Zamiast tego, co powinno być najbardziej triumfalnym zwycięstwem sportowca, jakiego kiedykolwiek byliśmy świadkami, ma uzbrojonego strażnika, który przeżywa ten koszmar z nienawiścią i groźbami śmierci. Musieli zabrać córkę do domu z college’u. Nikt nigdy nie wiedział, jak to jest prawdziwe, ale miał 39 lat i trafił 40 osób korzystających z domów ze średnią 0,301. Mów o koncentracji, blokując to wszystko”.

Saperstein powiedział: „Hank Aaron był amerykańskim bohaterem. Jestem zaszczycony, że mogę pomóc przenieść na ekran jego odważne i nieustępliwe dążenie do zostania królem home runów w baseballu”. Rekord kariery Aarona został ostatecznie przyćmiony przez Barry’ego Bondsa, ale podejrzenia i zarzuty dotyczące przyjmowania przez niego sterydów i HGH pozostawiają purystów poczucie, że Aaron nadal utrzymuje rekord.

Fletcher też się dostosowuje Jego prawda idzie dalej, oparty na biografii ikony praw obywatelskich Jona Meachama, kongresmana Johna Lewisa, dla Apple i Eden Productions, i pisze dla MRC miniserial o życiu Roberta Smallsa, który uciekł z niewoli przez statek zaopatrzeniowy Konfederacji, by później służyć przez pięć kadencji jako kongresmen przedstawiciel. Pisze też biografię fabularną Kawałek Kimbo, oparty na życiu tytułowego słynnego wojownika MMA, dla Anonimowych Treści. Fletchera reprezentują Verve i Gang, Tyre, Ramer; Tollin to UTA i WME.

Czy ten post był pomocny?