Skip to content

Reklamy Super Bowl 2023: Oglądaj reklamy z Melissą McCarthy, Adamem Driverem, Bryanem Cranstonem, Natashą Lyonne i innymi – aktualizacja

9 de luty de 2023
Super Bowl Arizona

AKTUALIZACJA o więcej reklam. Zbliża się Super Sunday – a wraz z nią coroczne szaleństwo wydatków na Madison Avenue, które w ostatnich latach wyraźnie zwiększyło iloraz Big Game w Hollywood.

Prezentacje produktów celebrytów sięgają oczywiście czasów skórzanych kasków, ale w coraz rzadszej atmosferze Super Bowl zaczęły one wyprzedzać uciekinierów z lewego pola z przeszłości, takich jak Puppy Monkey Baby czy kochające piwo żaby . Dzięki transmisji telewizyjnej Foxa osiągającej szczytowy poziom ponad 7 milionów dolarów za 30-sekundowe spoty, producenci i marki ponownie stawiają na gwiazdy w wielkim stylu. Super Bowl LVII, zawody w Arizonie pomiędzy Philadelphia Eagles i Kansas City Chiefs, będą zawierały reklamy z udziałem Adama Drivera, Melissy McCarthy oraz Milesa i Keleigh Teller. Usługi przesyłania strumieniowego — rozwijająca się kategoria — będą zawierać wtyczki autorstwa Willa Ferrella, Natashy Lyonne i Sylvestra Stallone. Chcesz restartów? Będą restarty. Bryan Cranston i Aaron Paul ponownie łączą siły jako ich Breaking Bad znaki do podłączenia Popcorners. Brian Cox dołącza do grona najlepszych sportowców, by wspólnie popracować nad riffem Caddyshacka Alicia Silverstone prowadzi pełnoprawny mini-remake bezradny. (Obejrzyj reklamy poniżej, ponieważ wiele spotów online jest wyświetlanych dłużej niż te, które są emitowane podczas gry).

Gdy nachos i guacamole były przygotowywane do tegorocznego meczu, Vivvix z Kantar opublikował kilka przyciągających wzrok statystyk z zeszłorocznego Super Bowl. Stawki za reklamy w grach, jak podała firma badawcza, wyniosły 6,5 miliona dolarów za 30 sekund, w porównaniu z 4,5 miliona dolarów w 2017 roku. W związku z tym całkowite przychody wzrosły o 33% w 2022 roku w porównaniu z 2021 rokiem, osiągając 578,36 miliona dolarów dla NBCUniversal. (NBCU, Paramount i Fox były w trójstronnej rotacji w Wielkiej Grze.)

Z tymi wszystkimi dolarami na linii, marki szukały Hollywood jako sposobu na wyróżnienie się w hałaśliwy wieczór.

Bryan Buckley, wiodący reżyser reklam Super Bowl, mający na swoim koncie dziesiątki napisów podczas meczów od 1999 roku, podczas wywiadu dla HBO Real Sports z Bryantem Gumbelem. „Kiedy po raz pierwszy się tym zająłem, było kilka celebrytów z najwyższej półki, ale wielu celebrytów, którzy chcieli odkryć siebie na nowo w Super Bowl” – powiedział. „Teraz jest to prawie A-listers na całej planszy”. Jeśli chodzi o skuteczność mobilizowania wielkich nazwisk, dodał: „Udowodniono, że działa. Potrzebujesz tylko tych celebrytów, o których ludzie chcą rozmawiać”.

Oto reklamodawcy i nazwiska, które mają nadzieję zainspirować rozmowę w niedzielę i później:

Squarespace: Adam Driver

Królicza nora grozi połknięciem. Driver odkrywa, że ​​Squarespace to przestrzeń internetowa do tworzenia stron internetowych. „To mogłoby się samo zrobić” — rozmyśla, przypominając bardziej elegancko ubranego i mniej naćpanego Jeffa Spicoli.

Michelob Ultra: Brian Cox, Tony Romo, Serena Williams, Alex Morgan, Canelo Alvarez i Nneka Ogwumike

Zbiór szczegółowych hołdów z pewnością spodoba się fanom trwałej komedii golfowej z 1980 roku.

Popcorny: Bryan Cranston, Aaron Paul i Raymonda Cruza

Podobnie jak w powyższej reklamie Michelob Ultra, kilka charakterystycznych elementów legendarnego dramatu AMC Breaking Bad zostali wykluczeni z tego oszustwa. Czy to możliwe, że serial zniknął z anteny na dobre prawie całą dekadę temu?!

Booking.com: Melissa McCarthy

Gwiazda komedii podnosi głos w piosence, zastępując Idrisa Elbę na stanowisku miotacza Super Bowl na stronie podróżniczej.

Rakuten: Alicia Silverstone

Rozszerzając trend filmowego hołdu w dniu meczu, postać Cher z Silverstone powraca. (Uwaga dla CBS, która organizuje Super Bowl 2024: dlaczego nie crossover w stylu Avengers wszystkich tych aktów nostalgii??)

Bud Light: Miles i Keleigh Teller

Muzyka w poczekalni może być uciążliwa, zwłaszcza gdy oczekiwanie na obsługę klienta można mierzyć w godzinach, a nie minutach. Miles i Keleigh Teller maksymalnie wykorzystują czas, ciesząc się Bud Light, jednocześnie wykonując radośnie niezręczne ruchy taneczne do rytmu z puszki.

Paramount+: Sylvester Stallone i rodzina

Służenie jako zachęta dla nowych subskrybentów, a także marketing nowych seriali bez scenariusza Rodzina Stallone’ówreklama działa trifecta, przypominając niektórym widzom o Król Tulsy rola gwiazdy w Zawieszenie akcji. (Czy to możliwe 30 lat minęło od premiery tego papkowatego aktora Renny’ego Harlina?!)

Paw: Natasha Lyonne

Charlie Cale, bohater podobny do Columbo, grany przez Lyonne’a w tajemniczym hicie streamera NBCUniversal, otrzymuje tutaj prostą prezentację, aczkolwiek z lekkim zwrotem meta.

Puszysty: Danny McBride

Wielokropek deklaruje, że zmienia imię na „Puchowy” po tym, jak poczuł zapach produktów do prania.

Busch: Sarah McLachlan

W ukłonie w stronę legendarnego wsparcia McLachlan na rzecz zwierząt, marka piwa wykorzystuje jej piosenkę „Angel”, aby zaoferować kanadyjskiemu muzykowi alternatywną definicję słowa „schronienie”.

Netflixa i General Motors: Willa Ferrella

Ten 15-sekundowy zwiastun 60-sekundowej reklamy wyświetlanej podczas gry promuje nowe partnerstwo między producentem samochodów a usługą przesyłania strumieniowego.

Czy ten post był pomocny?