Skip to content

Reese Witherspoon Hello Sunshine otwiera brytyjską dywizję Unscripted z ex-Channel 4 Exec Sarah Lazenby na czele

19 de sierpień de 2022
Reese Witherspoon Dimitrios KambourisGetty Images for WarnerMedia and Sarah Lazenby Headshot Jennifer Moyes

Hello Sunshine Reese Witherspoon zmierza do Wielkiej Brytanii. Firma produkcyjna, której właścicielem jest Candle Media, uruchamia nieskryptowany oddział w Wielkiej Brytanii i już rozwija swoją pierwszą produkcję w sieci naziemnej Channel 4.

Hello Sunshine Unscripted UK poprowadzi Sarah Lazenby, była szefowa funkcji i formatów Channel 4, która odeszła z nadawcy w zeszłym roku. Pracując w brytyjskiej stacji publicznej, nadzorowała główne tytuły, takie jak Wielka Brytyjska Bake Offprogramy i formaty Jamiego Olivera, takie jak Zalotne taniec i Netflix współpracownikiem Szalony Pyszny. Niedawno wyprodukowała nominowany do nagrody Emmy program retrospektywny HBO 20. rocznica Harry’ego Pottera: Powrót do Hogwartu.

Lazenby będzie wiceprezesem wykonawczym Unscripted UK i podlegać będzie szefowej działu Unscripted Sara Rea w Hello Sunshine. Hello Sunshine w zeszłym roku nabyło należącą do Rea firmę SKR Productions, która była odpowiedzialna za seriale Heidi Klum i Tim Gunn w Prime Video Dokonywanie cięcia.

Szczegóły dotyczące programu Lazenby, który jest rozwijany w Channel 4, nie zostały ujawnione, ale ponownie połączą ją z jej byłymi kolegami z Channel 4.

Premiera Hello Sunshine Unscripted UK jest częścią Poranny pokaz koncentracja koproducenta na umieszczeniu kobiet w centrum historii.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą globalną misję innowacyjnego, nieskryptowanego opowiadania historii prowadzonego przez kobiety na Wielką Brytanię” – powiedział Rea. „Sarah Lazenby jest doskonale przygotowana do przewodzenia szarży, ponieważ jej talent, pasja i wrażliwość na wspaniałe opowiadania historii nie mogą być bardziej zsynchronizowane z naszą misją. To strategiczny i ekscytujący moment dla nas jako firmy, ponieważ kontynuujemy budowanie na zaufanych relacjach z talentami i widzami na całym świecie”.

„Unikalna globalna marka Hello Sunshine i inspirująca misja zmiany sposobu, w jaki kobiety poruszają się po świecie poprzez opowiadanie historii, podziwiam od dłuższego czasu”. powiedziała Sarah Lazenby „Dołączenie do utalentowanego zespołu to spełnienie marzeń i nie mogę się doczekać, aby wprowadzić słońce do Wielkiej Brytanii, tworząc nową generację radosnych i zabawnych formatów.

Zawiera nieskryptowaną tabliczkę Hello Sunshine Być zorganizowanym w serwisie Netflix; Seria konkursowa Apple TV+ Mój rodzaj Kraj, który jest obecnie w produkcji; oraz Do Paryża po miłośćnieskryptowana komedia romantyczna dla Roku.

Sarah Harden, dyrektor generalna Hello Sunshine, którą firma Candle nabyła w zeszłym roku w ramach transakcji, która wyceniła biznes Witherspoon na około 900 milionów dolarów, ogłosiła dziś nowy oddział w Wielkiej Brytanii.

Czy ten post był pomocny?