Skip to content

Reagując na anulowanie Resident Evil, Lance Reddick składa podziękowania i mówi: „Zrobiliśmy show Helluva”

30 de sierpień de 2022
Netflix Resident Evil Lance Reddick

Mieszkaniec Zła gwiazda Lance Reddick dostarczył w ten weekend wiadomość wideo w odpowiedzi na anulowanie serii Netflix po jednym sezonie.

W zamieszczonym poniżej filmie na Twitterze Reddick dziękuje fanom o imieniu Costars, Rzasadnicze złoproducentów wykonawczych i różnych dyrektorów, którzy umożliwili adaptację gry wideo.

„Odpracowaliśmy nasze tyłki, świetnie się bawiliśmy i zrobiliśmy świetny show” – wyznał. „Naprzód i w górę”.

Mieszkaniec Zła skupił się na stworzeniu przez doktora Alberta Weskera (w tej roli Reddick) leku farmaceutycznego Joy (zawierającego wirus T) i apokaliptycznych następstw, jakie tworzy 14 lat później. Ośmiodcinkowa seria podążała za córką Alberta, Jade Wesker (aniołki Charliego’ Ella Balinska) w swojej walce o przetrwanie w świecie opanowanym przez krwiożercze zarażone i wstrząsające umysłami stworzenia. Wśród tej absolutnej rzezi Jade prześladowała przeszłość w New Raccoon City, mrożące krew w żyłach związki jej ojca ze złowrogą korporacją Umbrella, ale przede wszystkim to, co stało się z jej siostrą, Billie (Adeline Rudolph).

Mieszkaniec Zła zadebiutował 14 lipca i wylądował na 3. miejscu w rankingu Nielsena w USA dotyczących strumieniowych oryginałów w tym tygodniu. Seria powtórzyła się na 3. miejscu w następnym tygodniu, zanim całkowicie spadła z wykresu.

Specjalne podziękowania dla wszystkich fanów, którzy obejrzeli #ResidentEvilNetflix, showrunnerów, moich kolegów z obsady, dyrektorów i nie tylko. Odpracowaliśmy nasze tyłki i świetnie się bawiliśmy. pic.twitter.com/A98aQVuA7t

— Lance Reddick (@lancereddick) 27 sierpnia 2022

Jeśli chodzi o większy plan serialu, showrunner Andrew Dabb powiedział wcześniej TVLine, że nakreślił początek, środek i koniec historii.

„Czy to dwa sezony, trzy sezony, cztery lub pięć sezonów, pozwolimy publiczności dyktować nam” – powiedział Dabb. „Powiem, że im głębiej się w to zagłębiamy, tym więcej historii znajdujemy, gdy wprowadzamy więcej elementów z gier i rozszerzamy te światy i te postacie”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?