Skip to content

Ray Romano przechodzi procedurę ratującą życie po przerażeniu serca

23 de kwiecień de 2023
l intro 1682284062

Wiadomości Filmowe

Ray Romano uśmiecha się

Ray Romano wyrobił sobie markę przez lata, zabawiając publiczność wieloma projektami, ale aktor ujawnił, że niedawno przeszedł przez strach zdrowotny, który wymagał operacji.

Aktor, który jest znany ze swojej pracy w programach takich jak „Everybody Loves Raymond” i „Get Shorty”, był gościem podcastu WTF with Marc Maron, kiedy ujawnił, że stent został chirurgicznie umieszczony w jego sercu z powodu faktu, że jego główna tętnica miała 90% blokady. Aktor potwierdził również, że miał wielkie szczęście, że problem został zidentyfikowany i szybko podjęto kroki w celu naprawienia sytuacji, jednocześnie zastanawiając się nad zmianami w jego zdrowiu spowodowanymi starzeniem się. „Powiedzenie 50 było dziwne, ale powiedzenie 60 – brzmi obco, brzmi fałszywie, wiesz?” Romano powiedział Maronowi. „Wiem, że w mojej głowie nie czuję się tak staro. W moim ciele dostaję kilka powiadomień, że jestem taki stary”.

Romano mówił także o tym, jak przez dwie dekady zmagał się z cholesterolem i chociaż było to do opanowania, żałuje, że nie był bardziej konsekwentny w swoich wysiłkach na rzecz zachowania zdrowia. Przyznał również, że wstrzymał się z przyjmowaniem leków na problem, a gdyby mógł cofnąć się i zrobić to ponownie, komik wybrałby inaczej.

To dobrze, że Romano był w stanie zająć się swoim problemem z sercem, biorąc pod uwagę, że aktor ma wiele powodów do życia — zwłaszcza ekscytujące projekty, które ma w drodze.

Romano zbiera obecnie pochwały za swój debiut reżyserski

Ray Romano udowodnił, że potrafi rozśmieszyć publiczność, a także zagrać poważną postać na ekranie. Ale ikona sitcomu przechodzi teraz od grania w filmach do reżyserowania. Jego debiut reżyserski „Somewhere in Queens” miał premierę 21 kwietnia 2023 roku. Film zebrał doskonałe oceny na Rotten Tomatoes i sądząc po tych relacjach, wydaje się, że Romano ma smykałkę do roli reżysera. Mamy nadzieję, że fani mogą spodziewać się bardziej wyjątkowych filmów fabularnych od słynnego zabawnego człowieka, który stał się początkującym filmowcem.

Ale jego dni przed kamerą jeszcze się nie skończyły. Jeśli chodzi o jego zaangażowanie w aktorstwo, Romano wciąż ma w swoich pracach kilka rzeczy, na które fani będą chcieli uważać, na przykład „Projekt Artemis”. Akcja filmu rozgrywa się podczas wyścigu kosmicznego lat 60., a wyreżyseruje go Greg Berlanti. Obok Romano jest utalentowany zestaw nazwisk składających się na listę aktorów, w tym Scarlett Johansson, Channing Tatum, Jim Rash i Woody Harrelson. Film ma zadebiutować w Apple TV+, a dzięki nowo umieszczonemu stentowi Ray Romano będzie w pobliżu, aby zobaczyć, jak ten film — i wiele innych — ożywa.

Czy ten post był pomocny?