Skip to content

Raúl Castillo, Tony Cavalero, Melonie Diaz i Josh Brener w thrillerze Crypto-Heist „Cold Wallet”

27 de marzec de 2023
Raul Castillo Tony Cavalero Melonie Diaz Josh Brener

EKSKLUZYWNY: Raúl Castillo (Inspekcja), Tony’ego Cavalero (Klejnoty Sprawiedliwych), Melonie Diaz (Pierwsza czystka) i Josha Brenera (Dolina Krzemowa) są ustawione na górną linię zimny portfel — thriller o napadzie na kryptografię w reżyserii Cuttera Hodierne’a (Połowy Bez Sieci), która zakończyła produkcję.

Film inspirowany prawdziwymi historiami, który był w produkcji, gdy rozeszła się wiadomość o skandalu FTX, śledzi losy zespołu redditorów, którzy tracą wszystko w krypto-ponzi i spiskują, by porwać „finansowego influencera”, który ich wykręcił. Scenariusz napisał John Hibey — stypendysta Sundance Screenwriting Lab Fellow z 2023 r., z którym Hodierne napisał swój pierwszy film fabularny, Połowy Bez Sieci. Za podstawę posłużyła historia Hodierne’a, Dereka McMurtry’ego i Hibeya.

Wśród producentów znaleźli się Benjamin Wiessner z Vanishing Angle (Wewnętrzne Wilkołaki, Droga Grzmotu) wraz z Hibeyem i Hodiernem. McMurtry, Castillo, Cavalero, Diaz, Brener i guru kryptowalut Justin Staple są producentami wykonawczymi.

„Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo jestem podekscytowany, że mogę być częścią nowego filmu Cuttera. Byłem wielkim fanem Połowy Bez Sieci i chociaż uważam, że nasz film jest równie aktualny i odpowiedni, myślę, że udało mu się pójść w zupełnie nowym kierunku” – powiedział Castillo dla Wszykina. „On i jego producenci stworzyli znakomitą ekipę i niesamowicie perfekcyjną obsadę. Jestem dumny, że mogę dzielić ekran z każdym z nich”.

Castillo jest nominowany do nagrody Gotham i Independent Spirit Award po roku pracy nad odznaczonymi tytułami, w tym Inspekcja (A24), Gwar (Netflix) i Cha Cha Prawdziwa Gładkość (Apple TV+). Inne nadchodzące projekty fabularne dla aktora obejmują thriller akcji Oddychać z Millą Jovovich, Samem Worthingtonem i Commonem, limitowaną serią FX klasa ’09 Premiera 10 maja, aw roli głównej Gael García Bernal z Prime Video Kasandro od Rogera Rossa Williamsa, którego światowa premiera odbyła się w tym roku na Sundance.

Najbardziej znany z roli u boku Adama Devine’a w mega-kościelnej komedii Danny’ego McBride’a Klejnoty Sprawiedliwychobecnie rozpoczynający swój trzeci sezon w HBO, Cavalero był również widziany w ABC ConnerowieTBS’ CudotwórcyHulu Objadanie się i zdjęcie z Netflixa Ziemia w którym między innymi grał Ozzy’ego Osborne’a.

Dwukrotnie nominowany do nagrody Independent Spirit Award, Diaz ostatnio poprowadził reboot The CW Czarodziejka, który trwał cztery sezony. Godne uwagi kredyty fabularne dla aktorki to m.in Pierwsza czystka, Wszystko o Ninie, Eksperyment Belko, Szewc, Stacja Fruitvale I Bądź miły Przewiń do tyłuaby wymienić tylko kilka.

Być może najbardziej znany z roli Nelsona „Big Head” Bighettiego w nagrodzonym Emmy serialu komediowym HBO Dolina Krzemowa współtworzony przez Mike’a Judge’a, ostatnio pojawił się Brener Ostatni z nasOtwieracz sezonu 1 i był również widziany w serialach takich jak Maron. Wybitne kredyty filmowe obejmują bromiany I Biegacz z przodu a także nadchodzący thriller akcji Jaume’a Colleta-Serry Kontynuować dla Netflixa i Amblin Entertainment.

Doceniony przez krytyków thriller somalijskich piratów od Vice Films, pierwszy film fabularny Hodierne’a Połowy Bez Sieci przyniosła mu nagrodę dla najlepszego reżysera na Sundance w 2014 roku.

Castillo jest reprezentowany przez CAA, JWS Entertainment oraz Goodman, Genow, Schenkman; Cavalero autorstwa Gersha, Nicole Garcia Management i Lichtera, Grossmana, Nicholsa; Diaz Gersh, Anonymous Content i Yorn, Levine, Barnes; Brener przez CAA, Artists First i Hansen, Jacobson, Teller; i Hodierne autorstwa Artists First i Granderson Des Rochers.

Czy ten post był pomocny?