Skip to content

Raper Jack Harlow właśnie dostał swoją drugą rolę filmową (tym razem z Mattem Damonem)

5 de kwiecień de 2023
l intro 1680729484

Jack Harlow w brązowym garniturze

Jack Harlow kontynuuje podbój przemysłu rozrywkowego, ponieważ dostał swój kolejny duży film. Według nowego raportu Deadline, raper podpisał kontrakt z Apple Orignal Films „The Instigators”, w którym wystąpią u boku Matta Damona i Caseya Afflecka. Film wyreżyserowany przez Douga Limana („Na krawędzi jutra”) ma imponującą obsadę drugoplanową, w tym niedawno nominowanego do Oscara Hong Chau, Paula Waltera Hausera, Vinga Rhamesa, Rona Perlmana, Alfreda Moliny i Michaela Stuhlberga.

Scenariusz, napisany przez Chucka MacLeana i Afflecka, opowiada historię „dwóch złodziei, którzy uciekają z pomocą jednego ze swoich terapeutów po nieudanym napadzie”. Apple nie ujawniło jeszcze żadnych ról, ale można śmiało powiedzieć, że Damon i Affleck poprowadzą film. Duet zajmuje się również produkcją filmu w ramach nowo powstałej firmy producenckiej Artists Equity. „The Instigators” nie ma daty premiery, ale będzie miał swoją premierę w AppleTV+.

Premiera pierwszego filmu Jacka Harlowa jeszcze w tym roku

Chociaż nieuchronnie trzeba długo czekać na premierę „Podżegaczy”, widzowie nie będą musieli długo czekać, aby zobaczyć aktorskie kotlety Jacka Harlowa. Jego pierwszy film, „Biali ludzie nie potrafią skakać”, trafi do Hulu w maju, będąc remakiem klasycznego filmu z lat 90. z udziałem Woody’ego Harrelsona i Wesleya Snipesa. Harlow występuje w roli Harrelsona, który wykorzystuje założenia swojego wyścigu, aby wyłudzić pieniądze od koszykarzy. Raper nie obejdzie się bez gwiazdorskiej obsady, z Sinqua Walls występującym u jego boku oraz zmarłym Lance’em Reddickiem, Teyaną Taylor i Laurą Harrier występującymi w rolach drugoplanowych.

Harlow nie jest długo w branży rozrywkowej, ale już wywarł niezatarte wrażenie. W branży muzycznej jest artystą wielokrotnie nominowanym do nagrody Grammy, ma na swoim koncie dwa single numer jeden i miliardy strumieni kariery. Dołącza do długiej listy muzyków, którzy zostali aktorami, a pierwsze spojrzenie na „White Men Can’t Jump” wygląda na to, że ma talent, by zaistnieć w Hollywood.

Czy ten post był pomocny?