Skip to content

Ralph Macchio z Cobra Kai o obsesji Daniela na punkcie srebra: „Ten rak trzeba powstrzymać” — Obejrzyj wideo

10 de wrzesień de 2022
1662776374 cobra kai season 5

Trwa bitwa z Terrym Silverem, a poziom zagrożenia tego potężnego kucyka nigdy nie był wyższy.

W premierze 5 sezonu Kobra Kai (teraz dostępne do streamowania w całości w serwisie Netflix; przeczytaj pełne podsumowanie premiery tutaj), życie Daniela LaRusso pochłania każdy ruch Silvera na jawie. Podczas gdy Miguel przeczesuje Meksyk w poszukiwaniu swojego biologicznego ojca (z Johnnym i Robbym tuż za nim), Daniel i Chozen próbują dowiedzieć się, jak mogą pokonać kontrowersyjny styl walki Silvera, który prawie w całości opiera się na oszustwie. Skoro Amanda jest kompletnie pogrążona w dramacie karate (możesz ją winić?) i jego dzieciom ciągle grozi niebezpieczeństwo, czy można bezpiecznie powiedzieć, że Daniel stał się trochę, ośmielimy się powiedzieć, „obsesją”?

Ralph Macchio śmieje się, gdy pytamy, czy to właściwy deskryptor. „I zrobiłbym powiedzmy, że można to śmiało powiedzieć… Z pewnością w sezonie 5 Daniel LaRusso wygląda na absolutnie szaloną osobę, w którą gra się fajnie. Trochę zbacza z torów. (Zobacz, co jeszcze aktor miał do powiedzenia w powyższym filmie.)

Jeśli chodzi o byłego wroga Daniela, który stał się sojusznikiem, Chozen nie jest ślepy na to, o co toczy się gra. Dołącza do sprawy „ochrony dziedzictwa Miyagi-Do”, mówi Yuji Okumoto. „To było coś, co było przekazywane z pokolenia na pokolenie… to jest coś [Chozen] chciał uhonorować.

I chociaż Johnny może spędzać czas na południe od granicy, gdy sezon się rozpocznie, William Zabka zapewnia nas, że jego postać „założy przysłowiową opaskę na głowę i wróci na wojnę”. W końcu Johnny był tym, który ponownie otworzył puszkę Pandory, czyli Cobra Kai, co ostatecznie prowadzi do jasnego uświadomienia sobie sensu.

„Otworzył Cobra Kai i wyszedł z niego wąż”, mówi Zabka, „więc Johnny ma obowiązek pomóc w odłożeniu tego z powrotem do pudełka”.

Naciśnij PLAY na filmie umieszczonym powyżej, aby usłyszeć więcej od Macchio, Okumoto, Zabki i Thomasa Iana Griffitha. Następnie oceń premierę i zostaw swoje przemyślenia w komentarzach!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?