Skip to content

Rachael Leigh Cook podpisuje umowę na rozwój i talenty z Marvistą należącą do Foxa; Ustawia „There She Goes” wśród pierwszych projektów

11 de kwiecień de 2023
Collage Maker 11 Apr 2023 02 22 PM 9800

EKSKLUZYWNY: Rachael Leigh Cook, gwiazda filmów z lat 90., m.in Ona jest tym wszystkimpodpisał szeroko zakrojony kontrakt z należącą do Foxa firmą Marvista Entertainment.

W ramach paktu Cook opracuje, wyprodukuje i zagra w wielu projektach, w tym w filmie wakacyjnym i Oto ona idzie (w / t), film fabularny luźno oparty na jej prawdziwych doświadczeniach.

Pojawia się, gdy Cook występuje w Netflix Przewodnik turystyczny po miłościktóra zostanie uruchomiona w tym miesiącu.

Transakcja jest jedną z najbardziej prestiżowych partnerstw ujawnionych przez Marvista Entertainment od czasu jej przejęcia przez Fox Entertainment w grudniu 2021 roku.

Leigh Cook opracuje i wyprodukuje kilka projektów z różnych gatunków w ciągu najbliższych kilku lat za pośrednictwem swojej firmy produkcyjnej Ben’s Sister Productions. Będzie pracować przed i za kamerą.

Transakcję prowadziła Hannah Pillemer, EVP, Creative Affairs, MarVista Entertainment.

Pojawiło się kilka pierwszych projektów Oto ona idzie, w którym wystąpi Cook, i jest luźno oparty na jej życiu jako ikony lat 90. Film zostanie napisany przez Nocne sowy duet Charles Hood i Seth Goldsmith w reżyserii Hooda.

Ratowanie Świąt (w / t), także z udziałem Cooka, to film o tematyce świątecznej o anty-świątecznym fotografie, który popełnia błąd, życząc sobie, aby Boże Narodzenie zniknęło. Jim Head, który był producentem wykonawczym Przewodnik turystyczny po miłościjest producentem wykonawczym filmu napisanego przez Sarah Montana (Gdybym tylko miał Boże Narodzenie).

Gdzie indziej w fazie rozwoju Moje Włochy (w/t) zostało napisane przez Julie Lipson (Rust Creek) i koncentruje się na wpływowej szefowej kuchni, która zbudowała wizerunek w oparciu o swoje włoskie pochodzenie i odkrywa, że ​​tak naprawdę nie jest Włoszką, przewracając jej świat i karierę do góry nogami, dopóki genealog nie pomoże jej odnaleźć prawdziwej tożsamości i prawdziwej miłości w proces.

Cook był również ostatnio widziany w Duchowe Halloweenu boku Christophera Lloyda, i wystąpił w Netflix On jest tym wszystkim, z zamianą płci remake jej przebojowej komedii romantycznej z 1999 roku, a także Miłość gwarantowana u boku Damona Wayansa Jr. i Heather Graham za streamera.

Karierę rozpoczęła w 1995 r Klub opiekunek zanim zagrasz główną rolę Uderz!, Hi-Line I Josie i kotki. Występowała także w serialach telewizyjnych, w tym w TNT PostrzeganieSieci USA PsychicznyCBS’ Umysły kryminalistów i YouTube Liza na żądanie i pochyliła się nad swoim głosem Robot Kurczak.

Marvista ma bibliotekę zawierającą około 2500 godzin treści, w tym około 80 nowych filmów rocznie. Ostatnie projekty to komedia romantyczna, Córka Panny Młodej, z udziałem Marcii Gay Harden, Halstona Sage’a, Andrew Richardsona i Aidana Quinna; kryminał Język ciałaz Christiną Milian, Stevenem Straitem, Annie Gonzalez, Greggiem Wayansem i Robertem Belushi, wyprodukowany przez The Hayes Brothers, umysły stojące za Obecność I Lista pocałunków film fabularny dla młodych dorosłych, w którym występują Megan Suri i Parminder Nagra.

Cook jest reprezentowana przez Sheree Cohen w A3, prawnika Michaela Fullera i będzie produkować ze swoim partnerem-producentem Markiem Anknerem.

„Jako aktor, który spędził większość życia przed kamerą, jestem podekscytowany rozpoczęciem tej nowej ery, odkrywania i tworzenia projektów ze świeżymi tłami, przejmującymi historiami i pomysłami na wielkie haczyki, które zawierają nowe podejście do klasyki. opowieści, aby służyć widzom, którzy tak jak ja są pasjonatami treści poprawiających samopoczucie” – powiedział Cook.

„Jestem zachwycony współpracą z firmą, która umożliwia mi i ufa mi, że mogę przybliżyć odbiorcom historie, na których zależy mi i tak wielu osobom. Jestem wdzięczny, że powitali mnie Angie Day, David Massey, Hannah Pillemer, Tony Vassiliadis i reszta zespołu tak ugruntowanej, przyjaznej aktorom i myślącej przyszłościowo firmy, jaką jest Marvista. Jestem wdzięczna, że ​​mam tę szansę jako jeden z pierwszych aktorów-producentów, z którymi firma formalnie nawiązała współpracę, i nie mogę się doczekać poszerzenia mojej wizji tego, co mogę robić i tworzyć” – dodała.

„Od dawna podziwiamy Rachael jako utalentowaną, wszechstronną artystkę, która posiada wielkie umiejętności i intuicję w opowiadaniu historii, tworząc projekty, które rezonują z publicznością na całym świecie” – dodał Pillemer. „Ta relacja z Rachael doskonale ilustruje wieloletnią inicjatywę Marvista Female Forward wspierającą kobiety-filmowniczki”.

Czy ten post był pomocny?