Skip to content

Quiver Distribution pozyskuje dorastające zdjęcie „1-800-HOT-NITE” od scenarzysty-reżysera Nicka RIcheya

6 de lipiec de 2022
1 800 HOT NITE still high res e1657048788914

EKSKLUZYWNY: Quiver Distribution nabyła prawa w Ameryce Północnej do drugiego filmu Nicka Richeya 1-800-GORĄCA NOCplanując premierę 4 listopada.

Dramat o dojrzewaniu, napisany i wyreżyserowany przez Richeya, koncentruje się na Tommym (Dallas Dupree Young), którego świat wywraca się do góry nogami od chwili, gdy policja wyłamuje mu drzwi i aresztuje jego ojca. W obliczu przyszłości bez rodziców Tommy wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi Stevem (Mylen Bradford) i O’Neillem (Gerriso Machado) ucieka z aresztu służb ochrony dzieci na ulice Los Angeles – pełne mężczyzn próbujących ich obrabować, ścigających ich gliniarzy, pytona, walka na pięści, pierwszy pocałunek i seks przez telefon. Przez cały czas Tommy dzwoni na numer 800, ponieważ czuje, że kobieta na linii (Ali Richey) jest jedyną dorosłą, której może się zwierzyć. Pod koniec nocy braterstwo chłopców rozpada się, gdy przekraczają próg w dorosłość.

Film przygodowy miał swoją światową premierę na Festiwalu Filmowym w Santa Barbara zeszłej wiosny, a ostatnio zdobył Nagrodę Publiczności za filmy Fusion na festiwalu Dances With Films. Pic to produkcja Halfway Crooks we współpracy z Lexicon/Aloe Entertainment/Sugar Rush Pictures. Jej producentami są Nick Richey, Ali Richey, Zach Mann, Nathan Presley, Trevor Lee Georgeson, Phoenix Vaughn, Ben Jagger i Warren Pereira. Producentami wykonawczymi są Mark Mathias Sayre, Adam Merino, Mary Aloe, Andrea Bucko, Ryan Isaacson, Jason Marzano, Chai Mann i Joy Mann.

„Wyraźna wizja Nicka zręcznie uchwyciła cienką granicę między młodością a dorosłością” – powiedzieli współprzewodniczący Quiver Distribution Berry Meyerowitz i Jeff Sackman. „Dzięki wyjątkowej, dobrze zapowiadającej się obsadzie połączonej ze świeżym, szczerym scenariuszem, ta miejska odyseja z pewnością zapewni lekcje, śmiech, łzy i odsłoni często niezręczne wspomnienia z własnego okresu dojrzewania”.

Quiver Distribution to firma zajmująca się produkcją, nabywaniem i dystrybucją filmów działająca w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na rynkach międzynarodowych, skoncentrowana na opracowywaniu i dystrybucji wysokiej jakości filmów inspirowanych talentami. Firma niedawno nabyła dramat o relacjach Steve’a Pinka Koło z udziałem Amber Midthunder i Taylor Grey oraz zdobywcy nagrody SXSW Billa Posely suka dupaa także ustalając premierę na początku 2023 roku dla sequela horroru-thrillera Becky 2: Gniew Beckyz udziałem Lulu Wilson i Seanna Williama Scotta.

Larry Greenberg negocjował umowę na 1-800-GORĄCA NOC w imieniu Quiver z Mary Aloe z Aloe Entertainment w imieniu filmowców.

Czy ten post był pomocny?