Skip to content

Queen Charlotte: A Bridgerton Story Sneak Peek ujawnia więcej szczegółów Shonda Rhimes i nowe materiały

25 de kwiecień de 2023
Queen Charlotte sneak peek

Królowa Charlotte: historia Bridgertona przynosi coś innego do stołu.

W ekskluzywnym podglądzie nadchodzących Bridgertona prequelktórego premiera odbędzie się w czwartek, 4 maja na Netflix, showrunnerka i scenarzystka Shonda Rhimes drażni „całkowicie nowy świat” przedstawiony w serialu.

„Cofamy się w czasie do zupełnie innej ery strojów, zwyczajów, sposobu, w jaki to robiono” — wyjaśnia Rhimes w filmie fabularnym ukazującym kulisy. Naciśnij PLAY na powyższym filmie, aby zobaczyć pełny wywiad z Rhimesem i resztą obsady, a także nowy materiał z serialu.

Spektakl śledzi dojście królowej Charlotte do władzy i to, jak jej małżeństwo z królem Jerzym wywołało namiętny romans, a także zmianę społeczną, która doprowadziła do zróżnicowanego świata, w którym widzimy Bridgertona.

„Zawsze rozmawiamy o tym, jak królowa Charlotte i król Jerzy stworzyli nową Anglię, gdzie widzimy zintegrowane społeczeństwo i każdy ma tytuły” — mówi Rhimes. „Chciałem pokazać, jak do tego doszło”.

Producent wykonawczy Betsy Beers również to zauważa Królowa Charlotta odbędzie się w dwóch różnych terminach. „Głównym okresem serialu jest gruzińska Anglia, kiedy król Jerzy był królem Anglii” — mówi Beers. „Mamy też całe sekcje, które mają miejsce we współczesnym wersecie Bridgera”.

Nie możesz się doczekać Królowa Charlotta? Podziel się swoją ekscytacją poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?