Skip to content

Bridgerton Prequel: Pierwsze spojrzenie na Queen Charlotte: A Bridgerton Story

23 de wrzesień de 2022
Queen Charlotte Bridgerton prequel

Przed globalnym wydarzeniem fanów TUDUM, które odbędzie się w ten weekend, Netflix opublikował pierwsze spojrzenie na jego nadchodzące Bridgerton prequel spinoff.

Królowa Charlotte: Historia Bridgertonajak zatytułowana jest odgałęzienie, koncentruje się na dojściu tytułowego królewskiego do znaczenia i władzy, opowiadając historię o tym, jak małżeństwo młodej królowej z królem Jerzym wywołało zarówno wielką historię miłosną, jak i zmianę społeczną, „tworząc świat Ton odziedziczony przez bohaterów Bridgerton”.

Sama Shonda Rhimes będzie showrunnerem serialu i producentem wykonawczym wraz z reżyserem Tomem Vericą i wieloletnią partnerką producencką Betsy Beers.

India Amarteifi, której poprzednie osiągnięcia telewizyjne obejmują filmy Disney Channel Kroniki Evermoor i brytyjsko-francuski dramat kryminalny Tunel, wcieli się w tytułową rolę młodszej królowej Charlotte. (Sprawdź pełne, pierwsze zdjęcie poniżej.)

W obsadzie serialu znalazły się również: BridgertonGolda Rosheuvel, Adjoa Andoh i Ruth Gemmell, ponownie wcielające się w role starszej królowej Charlotte, Lady Danbury i Lady Bridgerton; Corey Mylchreest (Piaskun’s Adonis) jako młody król Jerzy; Michelle Fairley (Gra o tron) jako księżna Augusta; i nowicjusz Arsema Thomas jako Młoda Agatha Danbury.

Dodatkowa obsada obejmuje Sam Clemmett jako Young Brimsley (prawa ręka królowej), BridgertonHugh Sachs jako Starszy Brimsely, Cyril Nri (Diabły) jako Lord Danbury, Tunji Kasim (Nancy narysowała) jako Adolphus, Richard Cunningham (Grantchester) jako Lord Bute, Rob Maloney (Ulica Koronacyjna) jako Królewski Doktor i Freddie Dennis jako Reynolds.

Przewiń w dół, aby zobaczyć pierwsze zdjęcie z Królowa Charlotte: Historia Bridgertonaplus zabawny film w którym Golda Rosheuvel i Adjoa Andoh witają Indie Amarteifi po królewsku.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?