Skip to content

Queen Charlotte: A Bridgerton Story: Oto pierwsze spojrzenie na młodą damę Danbury w prequelu Netflix

1 de styczeń de 2023
Queen Charlotte Bridgerton First Look Lady Danbury

Lady Danbury może nie mieć korony, ale zawsze była królową.

Jest to szczególnie prawdziwe w naszym pierwszym spojrzeniu na młodą Agathę Danbury (graną przez nowicjusza Arsemę Thomas) w Bridgertona prequel Królowa Charlotte: historia Bridgertona. Zobacz, jak wygląda tak królewsko jak zawsze na powyższym zdjęciu. (Uwaga: Adjoa Andoh przedstawia Lady Danbury w Bridgertona.)

Królowa Charlottama się ukazać gdzieś w 2023 roku i z udziałem Edukacja seksualna„India Amarteifio” koncentruje się na dojściu tytułowej bohaterki do sławy i władzy, opowiadając o tym, jak małżeństwo młodej królowej z królem Jerzym „zapoczątkowało zarówno wielką historię miłosną, jak i zmianę społeczną, tworząc świat Ton odziedziczony przez bohaterów w Bridgertona”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem.

Agata, będąc pod wpływem znacznie starszego męża, „wykorzystuje przybycie Charlotte, by znaleźć własną drogę do społeczeństwa. Z dogłębną znajomością niegdyś podzielonej sceny społecznej i zawiłości małżeństwa, Agatha staje się przewodnim światłem dla nowej królowej – a wszystko to w trakcie odnajdywania własnego głosu i mocy, które wkrótce rozpoznamy jako Bridgertonakultowej Lady Danbury”.

Showrunner i scenarzystka Shonda Rhimes jest producentem wykonawczym spinoffu wraz z Betsy Beers i reżyserem Tomem Vericą.

Wcieli się w nią Golda Rosheuvel Bridgertona rolę starszej królowej Charlotte, wraz z Andoh jako Lady Agatha Danbury, Ruth Gemmell jako Lady Violet Bridgerton i Hugh Sachs jako Brimsley. Dodatkowo Michelle Fairley (Gra o tron) ma wcielić się w księżniczkę Augustę i Coreya Mylchreesta (Sandman) wcieli się w rolę młodego króla Jerzego.

W obsadzie jest także Sam Clemmett (wiśnia) jako młody Brimsley, Freddie Dennis (Nigdy ) jako Reynolds, Richard Cunningham (Wiedźmin) jako Lord Bute, Tunji Kasim (Nancy narysowała) jako Adolf, Rob Maloney (Wypadek) jako Królewski Doktor i Cyril Nri (Czarownice) jako Lord Danbury.

Chcesz zgarnąć Królowa Charlottaczy na inny pokaz? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona za pośrednictwem wewnętrznej linii Matta.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?