Skip to content

Przyszły diabeł w Człowieku piłą mechaniczną: jakie są jego moce i co robi?

12 de październik de 2022
FutureDevil

Człowiek z piłą łańcuchową to jedna z dziwniejszych serii, jakie napotkasz w swoim życiu, ale to czyni ją tak wyjątkową i dlatego ta seria stała się tak popularna. Postacie Człowiek z piłą łańcuchową są tak interesujące, że właściwie zasługują na więcej uwagi i to właśnie zainspirowało ten artykuł. W tym artykule przedstawimy postać z pierwszej części mangi, która pojawi się jako czarny charakter w anime – Diabeł Przyszłości, który miał bliski związek z Akim Hayakawą. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o postaci.

Diabeł Przyszłości to diabeł, który uosabia strach przed przyszłością. Po zobaczeniu przyszłości Aki Hayakawy, zawarł z nim kontrakt, aby sam mógł zobaczyć tę przyszłość. Diabeł Przyszłości jest drugorzędnym antagonistą w serii i odgrywa główną rolę w tle, ale tak naprawdę nigdy nie znalazł się w centrum uwagi, mimo że jest jednym z bardziej intrygujących diabłów w serii.

W dalszej części tego artykułu skupimy się na postaci Diabła Przyszłości i jego mocy. Niewiele wiadomo o tej intrygującej postaci, ale przedstawimy Ci jak najwięcej szczegółów, abyś wiedział wszystko o tej postaci. Jeśli nie czytałeś mangi, musimy Cię ostrzec, że w tym artykule pojawią się spoilery.

Kim jest Przyszły Diabeł? Człowiek z piłą łańcuchową?

Diabeł Przyszłości to diabeł, który uosabia strach przed przyszłością. Po zobaczeniu przyszłości Aki Hayakawy, zawarł z nim kontrakt, dzięki czemu sam pozwolił mu zobaczyć tę przyszłość. Dolna połowa przyszłego demona przypomina drzewo wyrastające z ziemi z gałęziami i pniem przechodzącym w humanoidalne ciało z rozpostartymi ramionami i rogatą głową. Z jego ramion i klatki piersiowej wyrasta wiele przypominających pnącza serpentyny. Jego twarz ma trzy pary oczu ułożonych jedna na drugiej w pozycji pionowej, a jego szerokie usta są prawie przez cały czas otwarte.

Ma dużą dziurę na środku klatki piersiowej, wewnątrz której znajduje się kolejne duże oko. Ta dziura jest jego bramą do przyszłości i pozwala innym widzieć przez nią przyszłość. Ma niezwykle zabawną osobowość i regularnie przechwala się, że przyszłość jest lepsza niż teraźniejszość, co nie zawsze jest prawdą.

W pewnym momencie Diabeł Przyszłości został schwytany żywcem przez Służbę Bezpieczeństwa i zamknięty. Kontynuował zawieranie kontraktów z dwoma Łowcami Diabłów Bezpieczeństwa Publicznego, z których jeden zrezygnował z połowy swojego życia, a drugi zrezygnował z oczu, zmysłu smaku i węchu. Kurose i Tendo zabierają Aki Hayakawę do miejsca, gdzie diabły są zamknięte dla bezpieczeństwa publicznego, aby znaleźć mu nową broń. Zabierają go do Diabła Przyszłości i każą mu zawrzeć z nim kontrakt.

Aki wchodzi do pokoju Diabła Przyszłości i widzi jego pełny wygląd, gdy wielokrotnie ogłasza, że ​​przyszłość jest najlepsza. Aki i Diabeł Przyszłości rozmawiają, a Diabeł Przyszłości nie lubi ani nie pochwala jego postawy. Następnie mówi Aki, aby wsadziła mu głowę w brzuch, aby mógł zobaczyć swoją przyszłość i używa jej do ustalenia szczegółów ich kontraktu. Po śmiechu z przyszłości Aki, ponieważ go to bawi, Diabeł Przyszłości składa ofertę, że dopóki będzie mógł żyć w prawym oku Aki, pomoże mu.

Ujawnia, że ​​powodem, dla którego zaoferował Aki tak tani i bezwysiłkowy kontrakt, jest to, że faktycznie chce zobaczyć przyszłość Aki na własne oczy i że przeznaczeniem Aki jest śmierć w „najgorszy możliwy sposób”. Oczywiście, po śmierci Aki z rąk Denjiego, z oka martwego agenta pojawia się Diabeł Przyszłości, śmiejąc się i komentując, jak naprawdę „umarł w najgorszy możliwy sposób”.

Jakie są moce i zdolności Diabła Przyszłości?

Diabeł Przyszłości wydaje się być prostym diabłem. W rzeczywistości nie wiemy, jak potężny jest, ale wiemy, jakie są jego moce i umiejętności. Nie wiemy, jak dobrym jest wojownikiem ani jak przydatne są dla niego jego umiejętności w bezpośredniej walce, ale widząc, że został schwytany przez Służbę Bezpieczeństwa ze względną łatwością i był trzymany w zamknięciu bez większych problemów, zakładamy, że nie jest jednym z potężniejszych diabłów w serii.

ZWIĄZANE Z:

15 najlepszych diabłów w Człowieku piłą łańcuchową według siły

Gdy ktoś włoży głowę do dziury w klatce piersiowej, Diabeł Przyszłości może zajrzeć w przyszłość tej osoby. Jest to oczywiście jego największa i najbardziej znana moc, czyli jego esencja, która czyni go jednym z najbardziej osobliwych diabłów w serii. Do tej pory widzieliśmy, jak używał tej mocy przy kilku okazjach:

  1. Zawarł kontrakt z Akim Hayakawą: w zamian za pozwolenie mu przebywać w jego prawym oku, Diabeł Przyszłości pozwolił Aki zobaczyć kilka sekund w przyszłość.
  2. Zawarł kontrakt z nienazwanym łowcą Diabłów Bezpieczeństwa Publicznego: w zamian za połowę swojego życia, Łowca Diabłów mógł użyć mocy Diabła Przyszłości (chociaż tak naprawdę nie wiemy, jak to się rozegrało).
  3. Zawarł umowę z nienazwanym łowcą Diabłów Bezpieczeństwa Publicznego: w zamian za ich oczy, zmysł smaku i węchu, Łowca Diabłów mógł użyć mocy Diabła Przyszłości (nie mamy pojęcia, jak to się rozegrało).

Wraz z tą podstawową mocą, Diabeł Przyszłości ma również kilka dodatkowych mocy. Jako diabeł, Diabeł Przyszłości może obdarzać ludzi kontraktami za odpowiednią cenę. Chociaż nie zostało to potwierdzone, Diabeł Przyszłości powinien być w stanie przywrócić swoje zdrowie poprzez spożywanie krwi i powinien odrodzić się w Piekle po zabiciu, skutecznie czyniąc go nieśmiertelnym. To wszystko, co w tym momencie wiemy o Diabeł Przyszłości.

  • Przyszły diabeł w Człowieku piłą mechaniczną: jakie są jego moce i co robi?

    Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?