Skip to content

„Przerażające” upadek Keri Russell na The Diplomat zostało nakręcone bez kaskadera, potwierdza EP — OBEJRZYJ

9 de maj de 2023
Keri fall

W połowie odcinka 6 Dyplomatatytularna wysłanniczka Keri Russell, Kate Wyler, wylewa się paskudnie na klatkę schodową, podczas gdy Austin Dennison Davida Gyasiego, co zrozumiałe, patrzy z przerażeniem. Widzowie dramatu Netflixa bez wątpienia byli podobnie zmartwieni, biorąc pod uwagę, że sekwencja została nakręcona bez dobrze zaplanowanych przerywników – i z Russellem na widoku przez cały czas (zobaczcie sami powyżej).

Twórczyni serialu/EP/showrunnerka, Debora Cahn, powiedziała TVLine, że Russell „chciał sam wykonać ten wyczyn”, dodając: „Mieliśmy tam naprawdę świetnego koordynatora kaskaderów, który nauczył ją, jak wykonać ten ruch, a ona wykonała go pięknie. Jestem zachwycona i z ulgą stwierdzam, że nie zrobiła sobie krzywdy”.

Ale chociaż Cahn przyznaje, że upadek na ekranie wydaje się „przerażający”, zauważa: „To jeden z tych trików kaskaderskich, w których wygląda naprawdę niebezpieczne, ale można je było kontrolować.

„Poza tym Keri jest tancerką” — dodaje Cahn — „wie, jak radzić sobie z problemami fizycznymi. Ale zdecydowanie byliśmy przygotowani na odcięcie. I byliśmy przygotowani na użycie kaskadera. W pobliżu stał dubler kaskaderów w bardzo przekonującej peruce [just in case]”.

To nie był pierwszy raz, kiedy zastępca Russella ukląkł. Przezabawnie szalona (a jednak brutalna) bójka na świeżym powietrzu między nią a Dyplomata mężulek Rufus Sewell w odcinku 3 został w całości zagrany przez samych aktorów.

„Były zwierzyną łowną” — Cahn zachwyca się jej tropami. „Nasz kaskader choreograf dał im wiele wskazówek, jak upewnić się, że nie robią sobie nawzajem krzywdy. A oni po prostu wszedł dla tego.”

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?