Skip to content

„Projekt Adam”: Ryan Reynolds spotyka się w nowym klipie

26 de wrzesień de 2022
Project Adam

Przebój Netflixa Projekt Adam jest wyreżyserowany przez Shawna Levy’ego i podąża za pilotem podróżującym w czasie (Ryan Reynolds), który łączy siły z młodszym sobą i zmarłym ojcem, aby pogodzić się z przeszłością, jednocześnie ratując przyszłość. Netflix wypuścił wcześniej zwiastun filmu, ale teraz zaskoczył nas także oficjalnym czterominutowym klipem, w którym Adam spotyka Adama.

Klip zaczyna się, gdy dorosły Adam idzie do lodówki, a następnie zamyka ją, kopiąc ją nogą, z czego znany jest młodszy Adam. To wyznacza łańcuch wydarzeń, w których młodszy Adam dostrzega swoje podobieństwa do starszego Adama i zadaje mu różne pytania o to, kim jest. Starszy Adam powtarzał młodszemu, że wszystko jest tajne, ale w końcu się pomylił. Klip kończy się, gdy starszy Adam wyjaśnia swojemu młodszemu ja, że ​​to ta sama osoba.

ZWIĄZANE Z:

Ryan Reynolds powiedział o swojej przerwie w aktorstwie

Levy słynie z reżyserii Dziwniejsze rzeczy, ale także za produkcję wykonawczą innych udanych filmów, takich jak film z 2016 roku Przyjazd, lub 2013 Spektakularne teraz. Projekt Adam to połączenie sci-fi, komedii, dramatu i przygody – mieszanka gatunków, która wydaje się ostatnio dążyć, ale która przenosi nas także do pełnych tych motywów filmów przygodowych końca XX wieku. Talent Levy’ego, charyzmatyczna osobowość Ryana Reynolda i wybór gatunku sprawiają, że film wydaje się skazany na sukces.

Oprócz Reynoldsa i Scobella, Projekt Adam występują także Jennifer Garner, Mark Ruffalo, Zoe Saldana i Catherine Keener, a premiera będzie dostępna wyłącznie w serwisie Netflix 11 marca 2022 roku.

Zobacz filmik ze spotkania Adama z Adamem poniżej:

  • Melody staw Melody staw

    Filmofil i początkujący pisarz. Od wczesnego dzieciństwa uwielbiała oglądać filmy i marzyć o magicznych światach, w które ją wprowadzili. Ma tendencję do nadmiernej analizy postaci i często szuka ukrytych symboli. Lubi każdy gatunek, ale na zawsze pozostanie zakochany w fantastyce.

Czy ten post był pomocny?