Skip to content

Producenci „Funny Girl” nie „Blindside” Beanie Feldstein Zapowiedź wczesnego odejścia

14 de lipiec de 2022
7 FUNNY GIRL 4412 e1650996678863

Wbrew plotkom internetowym i niektórym publikowanym raportom, producenci Broadway’s Zabawna dziewczyna twierdzą, że nie byli „oślepieni” przez post na Instagramie w niedzielę wieczorem Beanie Feldstein, zapowiadający jej wcześniejsze odejście.

Używając sformułowania podobnego do tego w poście Feldsteina, producenci i przedstawiciel Feldsteina wydali wspólne oświadczenie, w którym powiedzieli, że producenci „zdecydowali się skierować program w innym kierunku”, kiedy zakończyli kontrakt Feldsteina 25 września, a nie na początku 2023 r., jak pierwotnie planowano. Producenci byli „świadomi i poparli” decyzję Feldsteina o odejściu jeszcze wcześniej (31 lipca).

Jak poinformował termin, Zabawna dziewczyna, który otrzymał mieszane lub negatywne recenzje i nie otrzymał nagród Tony Awards, odniósł znaczący sukces w kasie w ostatnich tygodniach.

W zeszłym miesiącu producenci ogłosili, że zarówno Feldstein, jak i koleżanka Jane Lynch opuszczą program 25 września (od zawsze spodziewano się, że Lynch odejdzie w tym czasie). Wśród plotek, które były Radość gwiazda Lea Michele została już zwerbowana do przejęcia roli Fanny Brice, Feldstein opublikowała swoje słynne ogłoszenie w ostatnią niedzielę, że opuści produkcję 31 lipca.

Krótko po tym, jak Feldstein ogłosiła swoje oświadczenie, produkcja napisała na Twitterze, że nowi członkowie obsady zostaną ogłoszeni następnego dnia. Zgodnie z oczekiwaniami, producenci ogłosili w poniedziałek, że Michele będzie nową Fanny od 6 września, a Tovah Feldshuh zastąpi Lyncha w tym samym czasie. (W sierpniu tę rolę zagra Julie Benko w gotowości Feldsteina, a podczas zaręczyn Michele zagra przedstawienie lub dwa cotygodniowe występy).

W swoim ogłoszeniu Feldstein powiedziała, że ​​”podjęła niezwykle trudną decyzję o odejściu wcześniej niż przewidywano” po tym, jak „produkcja postanowiła skierować program w innym kierunku”. Choć nie określiła nowego kierunku, stwierdzenie to zostało powszechnie zinterpretowane jako decyzja producentów o obsadzeniu Michele o silniejszym głosie, aby dokładniej naśladować tradycję oryginalnej gwiazdy musicalu, Barbry Streisand.

Zeszłej nocy, w oświadczeniu dla magazynu People, producenci powtórzyli wyjaśnienie i zauważyli, że nie zostali zaskoczeni ogłoszeniem Feldsteina na Instagramie.

Oto najnowsze oświadczenie opublikowane w mediach:

Producenci Zabawna dziewczyna nie byli zaskoczeni postem towarzyskim Beanie. Producenci postanowili skierować serial w innym kierunku i zakończyć kontrakt Beanie 25 września, 6 miesięcy wcześniej niż przewidywano.

Miesiąc po tej decyzji Beanie zdecydowała, że ​​najlepiej będzie, jeśli wyjedzie 31 lipca. Producenci byli świadomi i poparli jej decyzję. Producenci i Beanie pracowali nad tym razem profesjonalnie, z szacunkiem i łaskawie.

Czy ten post był pomocny?