Skip to content

Prawo i porządek: Kogo gra córka Sama Waterstona w jego 400. odcinku?

17 de maj de 2023
l intro 1684300701

Telewizyjne dramaty telewizyjne

Rebecca McCoy gapi się

Kiedy „Prawo i porządek” powróciło w 2022 roku po początkowej dziesięcioletniej hibernacji, fani mieli wiele powodów do świętowania, ponieważ oznaczało to, że niektóre z najbardziej ukochanych postaci serii powrócą. To oczywiście obejmowało mile widziany powrót nieustępliwego prokuratora okręgowego Jacka McCoya, granego przez Sama Waterstona. Wcielenie się w McCoya przez aktora dostarczyło niektórych z najpotężniejszych i prawdopodobnie prowokujących do myślenia momentów na sali sądowej. Trudno wyobrazić sobie ostatnie sezony „Prawa i porządku” bez Waterstona, który zasłużył na niewiarygodnie długą kadencję z hitem „Procedural”. W rzeczywistości, wraz z nadchodzącym finałem sezonu 22, 18 maja 2023 r., Waterston osiągnie kamień milowy 400 odcinków.

A z okazji jego 400. występu „Prawo i porządek” będzie całkowicie rodzinną sprawą. W finale 22. sezonu, Open Wounds, córka weterana aktora, Elisabeth Waterston, zagra Rebeccę, córkę McCoya. I chociaż postać Elisabeth kontynuuje rodzinną praktykę prawnika, tak jak kochany stary tata, odcinek promujący „Open Wounds” drażni, że nie będzie to wyluzowane spotkanie. Jack i Rebecca ścierają się na sali sądowej, gdy córka Jacka broni nauczyciela, który zamordował senatora. A Jack musi oskarżyć oskarżonego. Jest to rodzaj konfliktu i dramatu o wysokiej stawce, który zapewnia „Prawo i porządek”. Ale dla Waterstona granie z córką przyniosło mu jedną z najlepszych zabaw, jakie miał w serialu.

Sam Waterston lubił grać razem ze swoją córką

„Open Wounds” dokucza, że ​​relacje między Jackiem i Rebeccą McCoy są prawdopodobnie napięte poza starciem na sali sądowej. A podczas rozmowy z TV Insider Sam Waterston potwierdził osobiste napięcie na ekranie między duetem prawników ojca i córki. Dodał, że niektóre sprawy między Jackiem i Rebeccą McCoy nie zostały rozwiązane jako rodzina. Wygląda więc na to, że zobaczymy, jak ich osobiste uczucia wpływają na ich walkę prawną, która powinna doprowadzić do wybuchowo dramatycznego finału „Prawa i porządku”. I czy nie jest to zawsze najlepszy sposób na zakończenie sezonu klasycznego dramatu kryminalnego?

Na szczęście za kulisami sprawy miały się znacznie bardziej pozytywnie. Choć wyraźnie był dumnym rodzicem, Sam Waterston wyraził dalej, jak bardzo lubi grać u boku swojej córki. Weteran „Prawa i porządku” powiedział TV Insider: „Jest piękną aktorką, szybko reagującą, pełną inteligencji i gotowych emocji. Mam trójkę dzieci-aktorów i nie ma nic przyjemniejszego niż granie z nimi”.

„Open Wounds” nie będzie pierwszym występem Elisabeth Waterston w serialu. W 2000 roku pojawiła się w odcinku 10 sezonu „High & Low” jako postać Penny Rollins. Nie wiadomo, czy w następnym sezonie zobaczymy więcej Elisabeth w „Prawie i porządku”. Ale perspektywa ponownego zobaczenia jej jako Rebeki wydaje się zbyt dobra, by ją odrzucić.

Czy ten post był pomocny?