Skip to content

Prawie 28% fanów Marvela chce zobaczyć, jak Daniel Radcliffe gra tego bohatera w MCU

12 de lipiec de 2022
l intro 1657604510

Daniel Radcliffe uśmiecha się

Kariera Daniela Radcliffe’a przeszła przez lata dość dziwną i fascynującą metamorfozę. Wielu fanów rozpozna go oczywiście jako tytułowego bohatera z filmów o Harrym Potterze, które okazały się niezwykle udane finansowo, podobnie jak ich powieściowe odpowiedniki. Radcliffe mógł z łatwością przebić się na sukcesie „Harry’ego Pottera” po ostatnim filmie z głównej serii wydanej w 2011 roku, ale zamiast tego aktor przeszedł transformację kariery, której wielu mogło się nie spodziewać.

Zamiast iść naprzód i w górę w kierunku ważniejszych ról, Radcliffe zaczął występować w bardziej niezależnych filmach. Obejmuje to filmy takie jak „Swiss Army Man”, „Imperium”, a ostatnio „Zaginione miasto”. Aktor najwyraźniej nigdy nie gra dwa razy tego samego rodzaju roli i zawsze stara się rozszerzyć swoją filmografię w ekscytujący sposób. W rzeczywistości Radcliffe utrzymuje tę gorącą passę i ma zagrać jako tytułowa legenda muzyki parodii w nadchodzącym filmie biograficznym „Weird: The Al Yankovic Story” (dla The Hollywood Reporter) później w 2022 roku. Jednak jeśli chodzi o powrót W przypadku wysokobudżetowych filmów jest jedna postać z Marvel Cinematic Universe, której widzowie bardzo chcą zobaczyć, jak Radcliffe wkroczy w rolę.

Fani Marvela chcą, aby Daniel Radcliffe był kolejnym Wolverine

Według niedawnej ankiety obejmującej próbkę 565 głosujących, prawie 28% uczestników stwierdziło, że chciałoby, aby Daniel Radcliffe wcielił się w nikogo innego, jak zmutowanego Wolverine’a w Marvel Cinematic Universe. Spopularyzowany dla ogólnej publiczności przez aktora Hugh Jackmana w filmach Fox „X-Men”, fani czekali, aby zobaczyć, jak MCU wprowadzi postacie do foldu, zwłaszcza postacie takie jak Wolverine. Radcliffe wydaje się pasować do wielu widzów. Komiczna wersja postaci jest krótsza i nieco krępa umięśniona. Biorąc pod uwagę, że Radcliffe ma 5 stóp i 5 cali wzrostu (według USA Today) i udowodnił, że w razie potrzeby może trochę nabrać masy, ma to sens.

Jeśli chodzi o innych kandydatów do potencjalnych ról Marvela, które mógłby odegrać Radcliffe, 23% głosujących wybrało innego członka X-Men Gambita, podczas gdy 20% uważało, że byłby dobrym Union Jackiem, brytyjskim superbohaterem, który latał trochę pod radarem, gdy trafia do głównego nurtu. Niezależnie od tego, jasne jest, że fani chcą zobaczyć Radcliffe’a w MCU w pewnym stopniu, a duża rola, taka jak Wolverine, może być po prostu idealnym sposobem dla aktora, aby nadal testować swoje granice, jednocześnie przywracając ukochaną postać z powrotem na duży ekran.

Czy ten post był pomocny?