Skip to content

Prawdziwy powód, dla którego Dave Blankenship zostawił klątwę Oak Island

27 de wrzesień de 2021
l intro 1632739044

Historia „Klątwa Oak Island” to fascynujący reality show, który śledzi tak zwane stowarzyszenie Oak Island Fellowship i próby jego członków rozwiązania zagadek tytułowej Oak Island w pobliżu Nowej Szkocji w Kanadzie. Podczas gdy program pozornie koncentruje się na braciach Rick i Marty Lagina, którzy poświęcili swoje życie projektowi, prawdopodobnie najbardziej fascynującymi ludźmi w składzie „Klątwa Oak Island” byli weteran skarbów Dan Blankenship i jego syn Dave. Dan spędził ponad pięć dekad na wykopywaniu wyspy, a przed śmiercią w 2019 roku mógł być czołowym światowym ekspertem od Oak Island i sekretów, które skrywa (według historii).

Po odejściu Dana, Dave wysoko podniósł pochodnię Blankenship – ale gdy wszedł sezon 8, Dave’a również nigdzie nie było widać, a jego profil na oficjalnej stronie programu (za pośrednictwem Historii) nie podaje powodu jego nieobecności. Więc jaki jest prawdziwy powód, dla którego Dave Blankenship opuścił „The Curse of Oak Island”?

Wygląda na to, że Dave Blankenship zostawił za sobą show

Fani na Reddicie spekulowali, że Dave Blankenship może mieć do czynienia z pewnymi problemami zdrowotnymi i mógł uniknąć produkcji z sezonu 8 ze względu na ryzyko związane z trwającą pandemią COVID-19.

Chociaż sam Blankenship w dużej mierze milczał na temat jego nieobecności w ósmym sezonie „Klątwy Oak Island”, niektóre raporty wskazują, że jego odejście może wiązać się z czymś więcej niż tylko środkami ostrożności. Fani na Reddicie dyskutowali o tajemniczym, od tego czasu usuniętym komentarzu na Facebooku (za pośrednictwem Imgur), rzekomo przez Blankenship. „Zrezygnowałem z serialu, kiedy opuścili 50 lat od mojego taty i pojechali do Laginas” – czytamy w komunikacie. „Tej nocy zrezygnowałem i nic o mnie nie powiedzą”.

Jeśli rzeczywiście został napisany przez Blankenship, ten dość tajemniczy post wskazuje, że odszedł z serialu z powodu pewnych nierozwiązanych problemów. Witryna Mysteries of Canada wspiera tę wersję wydarzeń. Witryna podobno skontaktowała się z Blankenship, który stwierdził, że wycofał się z programu z powodu jego odczuć, że twórcy „Klątwy Oak Island” nie poświęcili jego ojcu uwagi, na którą by zasługiwał, i że nie pozwalać Danowi na odpowiednie zaangażowanie podczas jego kadencji w serialu.

Czy ten post był pomocny?