Skip to content

Pozycje TVLine: serial Man on Fire w serwisie Netflix, Britannia anulowana i nie tylko

29 de marzec de 2023
man on fire series

A Człowiek w ogniu Adaptacja telewizyjna ma rozświetlić Netflix.

Streamer zamówił serial oparty na thrillerach autorstwa AJ Quinnella Człowiek w ogniu I Idealne zabójstwodwie pierwsze książki z pięcioczęściowej serii.

W ośmioodcinkowym dramacie zobaczymy Johna Creasy’ego, „złamanego byłego najemnika, który ma misję pomszczenia śmierci swojego jedynego przyjaciela, jednocześnie chroniąc córkę swojego poległego towarzysza przed siłami, które zniszczyły jej rodzinę”, zgodnie z oficjalnym logline. Denzel Washington zagrał rolę Creasy’ego w adaptacji filmowej z 2004 roku, a Dakota Fanning wcieliła się w postać dziewięcioletniego podopiecznego, którego musi chronić.

Scenarzysta i producent Kyle Killen (Obudzony, Aureola) ma napisać scenariusz i być producentem wykonawczym serialu.

Gotowi na nowsze nowości? Dobrze…

* Brytyjski nadawca Sky anulował brytyjską serię fantasy historycznych Brytaniaktóry był emitowany w Prime Video i Epix w USA, po trzecim sezonie, jak donosi nasza siostrzana strona Deadline.

* Chris Chalk (Gotham, Perry Mason) zagra w Ryan Murphy’s Spór: kobiety Capote’a jako amerykański pisarz James Baldwin, donosi Deadline.

* Paramount+ opublikowało oficjalny zwiastun drugiego sezonu Mike Judge’s Beavis i Butt-Head. Premiera dwóch pierwszych odcinków w czwartek, 20 kwietnia. Obejrzyj:

Które z dzisiejszych pozycji TVLine wzbudziły Twoje zainteresowanie?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?