Skip to content

Pozycje TVLine: zwiastun Harry’ego i Meghan, film dokumentalny o pannie Cleo i nie tylko

1 de grudzień de 2022
harry and meghan

Harry i Meghan chcą, abyś usłyszał ich historię ich w nowo wydanym zwiastunie ich serialu dokumentalnego Netflix (data premiery nie jest znana).

„Książę i księżna Sussex dzielą się drugą stroną swojej głośnej historii miłosnej” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „W sześciu odcinkach serial bada tajne dni ich wczesnych zalotów i wyzwania, które doprowadziły do ​​tego, że poczuli się zmuszeni do wycofania się z pełnoetatowych ról w instytucji”.

Serial nominowanej do Oscara reżyserki Liz Garbus (Co się stało, panno Simone?) będzie zawierał „komentarz przyjaciół i rodziny, z których większość nigdy wcześniej nie wypowiadała się publicznie o tym, czego byli świadkami, oraz historyków omawiających dzisiejszy stan Wspólnoty Brytyjskiej i relacje rodziny królewskiej z prasą”.

Gotowi na nowsze nowości? Dobrze…

* David Corenswet (Polityk, Hollywood) zagra w pilocie FX Odpowiedziod twórcy Kita Steinkellnera (Przykro z powodu twojej straty) oraz producentów wykonawczych Danny’ego Stronga i Darrena Aronofsky’ego, nasza siostrzana witryna Deadline donosi. Adaptacja powieści Catherine Lacey, projekt koncentruje się wokół enigmatycznego eksperymentu, który obiecuje zhackować miłość, i uczestniczek, które zaczynają kwestionować, dlaczego wszystkie otrzymały zadanie umawiania się z tym samym tajemniczym mężczyzną (Corenswet).

* Geniusz: MLK/X dodał Ron Cephas Jones (To my), Gary’ego Carra (Peryferyjne) i Hubert Point-Du Jour (Ptak Dobrego Pana) jako stali bywalcy serii czwartej części antologii Disney+/National Geographic, według Deadline.

* Dokumentacja Mów do mnie panno Cleo, o powstaniu, upadku i ponownym odkryciu kontrowersyjnego i szanowanego telewizyjnego medium z lat 90., będzie miał swoją premierę w czwartek, 15 grudnia w HBO Max. Obejrzyj zwiastun:

Które z dzisiejszych pozycji TVLine wzbudziły Twoje zainteresowanie?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?