Skip to content

Pozycje TVLine: Seria Shondaland Uzo Aduby, Odnowiona waśń rodzinna i nie tylko

2 de luty de 2023
uzo aduba all her little secrets

Uzo Aduba zamienia pomarańczowy kombinezon na szkło powiększające w nowym dramacie kryminalnym Netflixa.

The Pomarańcz to nowa czerń weterynarz wcieli się w detektywa z serialu kryminalnego Rezydencja, od firmy produkcyjnej Shondaland. Ośmioodcinkowy serial będzie wykorzystywał książkę Rezydencja: Wewnątrz prywatnego świata Białego Domu przez dziennikarkę Kate Andersen Brower, jako inspirację dla założenia serialu.

Oficjalny opis serii brzmi: „132 pokoje. 157 podejrzanych. Jedno martwe ciało. Jeden szalenie ekscentryczny detektyw. Jedna katastrofalna państwowa kolacja. Rezydencja to zwariowany kryminał, którego akcja rozgrywa się na piętrze, na dole i na tylnych schodach Białego Domu, wśród eklektycznego personelu najsłynniejszej rezydencji świata”. Postać grana przez Abubę, Cordelia Cupp, jest detektywem-konsultantem w Metropolitan Police Department. Jest opisywana jako „przenikliwa obserwatorka ludzkich zachowań, o charakterystycznym i – dla niektórych niepokojącym – stylu konwersacji”.

Liza Johnson (Ostatni z nas) wyreżyseruje pierwszą połowę serialu, a showrunner Paul William Davies (Skandal dla ludzi), Shonda Rhimes i Betsy Beers będą producentami wykonawczymi.

Gotowi na nowsze nowości? Dobrze…

* Spór rodzinnypopularny konsorcjalny teleturniej prowadzony przez komika Steve’a Harveya, został odnowiony na lata 2025-26, zgodnie z terminem naszej siostrzanej witryny.

* HBO zamówiło nowy dokumentalny serial komediowy z udziałem komika Jerroda Carmichaela. Serial będzie śledził życie osobiste Carmichaela, gdy ma do czynienia z „przyjaciółmi, rodziną i nieznajomymi, a wszystko to w jego poszukiwaniu miłości, seksu i związku” – czytamy w logline.

* Paramount+ odnowił serial animowany Transformatory: Earthspark na sezon 2. Kolejne osiem odcinków pierwszego sezonu będzie można przesyłać strumieniowo od piątku, 3 marca.

* Komentator sportowy i współprowadzący m.in CBS poranki, Nate Burleson i osobowość TikTok, Charli D’Amelio, będą współgospodarzami Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards w sobotę, 4 marca o 19:00 ET/16:00 PT. Program zostanie wyemitowany po raz pierwszy z Microsoft Theater, a także będzie symulowany w Nickelodeon, TeenNick, Nicktoons, kanale Nick Jr., CMT, MTV2 i TVLand.

* Pisownia, teleturniej prowadzony przez Jerry’ego O’Connella, został przedłużony na drugi sezon w stacjach należących do Foxa. Produkcja ruszy latem tego roku, a premiera nowych odcinków planowana jest na koniec roku.

* MGM+ (dawniej Epix) udostępniło zwiastun sześcioodcinkowej adaptacji Ben Macintyre’a Szpieg wśród przyjaciółz udziałem zdobywcy nagrody Emmy, Damiana Lewisa (Ojczyzna) i Guya Pearce’a (Mildred Pierce) i premiera w niedzielę, 12 marca:

Które z dzisiejszych pozycji TVLine wzbudziły Twoje zainteresowanie?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?