Skip to content

Pozycje TVLine: mecz NFL w Peacock, sezony SWAT w serwisie Netflix i nie tylko

15 de maj de 2023
peacock logo

Czas na grę na Peacock.

Mecz play-off NFL Wild Card będzie transmitowany wyłącznie na streamerze w tym sezonie, wyemitowany w czasie największej oglądalności w sobotę, 13 stycznia 2024 r., ogłosiła liga w poniedziałek. Będzie to pierwsza gra play-off NFL, która będzie dostępna wyłącznie w serwisie streamingowym.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z NFL w tym kamieniu milowym w branży, dostarczając Peacock pierwszy mecz NFL Playoff transmitowany wyłącznie na żywo” – powiedział w oświadczeniu Pete Bevacqua, prezes NBC Sports. „Ponieważ Peacock wciąż się rozwija, nic nie mówi o programowaniu „niezbędnym” bardziej niż mecze NFL na żywo. Po ujawnieniu harmonogramu sezonu regularnego w zeszłym tygodniu i dzisiejszym ogłoszeniu, nie możemy się doczekać rozpoczęcia sezonu 2023.

Gotowi na nowsze nowości? Dobrze…

* Sezony od 1 do 5 CBS PACNIĘCIE rozpocznie transmisję strumieniową w serwisie Netflix w środę, 17 maja. (Obecnie Paramount + transmituje tylko bieżący sezon, a Hulu ma sezony 1-3).

* Netflix odnowił serię zawodów survivalowych Przetrwać na sezon 2.

* Dungeons & Dragons: Honor wśród złodzieiprzygodowy film akcji oparty na grze planszowej, w którym występują Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis i Hugh Grant, będzie dostępny do transmisji na Paramount+ od wtorku, 16 maja.

* Obejrzyj zwiastun Ciemne Wiatry Sezon 2, którego premiera odbędzie się w lipcu na AMC i AMC+:

Które z dzisiejszych pozycji TVLine wzbudziły Twoje zainteresowanie?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?