Skip to content

Powracająca obsada Deadpool 3 może ukrywać tajnego złoczyńcę (tym razem naprawdę)

10 de czerwiec de 2023
l intro 1686438468

Filmy Akcja i przygoda

X-Force ma zamiar wyskoczyć z samolotu

Fani Marvela mają wysokie cele związane z „Deadpoolem 3”, zwłaszcza po tym, jak Ryan Reynolds ogłosił duże ponowne spotkanie X-Men, co jeszcze bardziej zwiększyło szum. W kontynuacji zagra ukochany wróg Deadpoola, Wolverine (Hugh Jackman), podczas gdy X-Men przygotowują się do dołączenia do Marvel Cinematic Universe w wyczekiwanym zespole. Po ekscytującym odkryciu potwierdzono powrót kolejnej ulubionej przez fanów postaci, która może stanowić zaskakujące zagrożenie dla zespołu mutantów.

Intrygujący powrót pozornie zwyczajnego członka X-Force, Petera (Rob Delaney), może zapowiadać mroczną zdradę w „Deadpool 3”. Kiedy po raz pierwszy spotykamy sympatycznego głupka w „Deadpool 2”, odważnie dołącza do niekonwencjonalnej drużyny odmieńców, mimo że nie ma mocy. Niestety, po kilku niebezpiecznie silnych wiatrach Peter zostaje zabity, gdy jego spadochron wrzuca go w niebezpieczną sytuację. Chociaż ląduje bezpiecznie, w przeciwieństwie do niektórych pechowych kolegów z drużyny, umiera, próbując uratować Zeitgeist (Bill Skarsgard), który ostatecznie zabija go w tym procesie.

W przezabawnej scenie napisów końcowych Deadpool cofa się w czasie, aby naprawić niektóre z najbardziej rażących wykroczeń w swojej historii, w tym przedwczesną śmierć Petera. Najpierw koryguje podżegający incydent w „Deadpool 2” i ratuje swoją dziewczynę Vanessę (Morena Baccarin), po czym rozpoczyna głupi montaż trafnie osadzony w „Gdybym mógł cofnąć czas” Cher. Podczas swoich zmieniających czas sztuczek ostrzega Petera przed jego ponurym losem i oszczędza mu życie, które w rzeczywistości mogło ochronić zdradzieckiego nemezis.

Powrót Petera może zwiastować debiut zmutowanego szpiega Pete’a Wisdoma

Jeszcze przed premierą „Deadpoola 2” niektórzy fani zaczęli podejrzewać, że Peter może być rzeczywiście Peterem Wisdomem, który tak naprawdę jest tajnym dyrektorem brytyjskiej drużyny superbohaterów Excalibur. Mając to na uwadze, mógł tylko zachowywać się bezradnie i bezbronnie, aby zbliżyć się do Deadpoola i jego nowo utworzonego zespołu. W komiksach ma nawet moce, które pozwalają mu pochłaniać ciepło i przekierowywać je, by tworzyć płonące, gorące noże z koniuszków palców.

Chociaż nie było to prawdą w przypadku „Deadpoola 2”, może to zaowocować w kontynuacji opartej na intrygującej teorii, która dotyczy wybryków Deadpoola w czasie podróży. Pomysł pochodzi od Redditora LR-11, który przewiduje zwrot akcji dla „Deadpoola 3”, który idealnie pasowałby do jego samoświadomej osobowości. Wierzą, że Deadpool pomoże stworzyć historie pochodzenia Avengersów, aby uruchomić MCU, dopóki jego urządzenie do podróży w czasie nie zostanie zniszczone, pozostawiając go i X-Force utkniętych w teraźniejszości.

Sprytna teoria wyjaśnia również, w jaki sposób X-Men przedostają się do MCU, ponieważ działania Deadpoola zniszczyłyby z mocą wsteczną wszechświat Foxa „X-Men”, podobnie jak jego autodestrukcyjne działania wobec jego roli w „X-Men Origins: Wolverine”. Miałoby to nawet sens, jeśli chodzi o multiwersum, i jeszcze bardziej kanonizowałoby jego dziką przygodę na scenie po napisach filmu „Deadpool 2”. Jeśli Merc with Mouth wyrusza na tę śmiałą misję, możliwe, że nasz Sugar Bear Peter naprawdę jest Peterem Wisdomem, który spróbuje udaremnić lekkomyślne działania Deadpoola.

Czy ten post był pomocny?