Skip to content

Power Rangers: Raz i zawsze: 8 największych ujawnień i niespodzianek z programu Netflix Nostalgic Reunion Special

20 de kwiecień de 2023
power rangers netflix review

Ach! Po tym, co wydawało się 10 000 lat, kilku oryginalnych Power Rangers zjednoczyło się ponownie, by ocalić świat, oferując fanom mnóstwo nostalgicznych wezwań i zabawnych ujawnień po drodze.

Teraz przesyłane strumieniowo w serwisie Netflix, Power Rangers Mighty Morphin: Raz i na zawsze Billy (David Yost) i Zack (Walter Jones) budują nową drużynę Rangersów, by zmierzyć się z Ritą Repulsą (głos ponownie użyczyła Barbara Goodson), po tragicznej śmierci Żółtego Rangera Trini (Thuy Trang) w teraz- ręka robota.

Bolesna strata Triniego, którego bohaterka zginęła w wypadku samochodowym w 2001 roku, jest coraz ważniejsza Raz i zawsze, gdy córka Trini, Minh (Charlie Kersh), powstaje, by zająć miejsce swojej matki jako nowy Żółty Ranger. W międzyczasie Rocky (Steve Cardenas) i Kat (Catherine Sutherland) ponownie dołączają do zespołu, aby wypełnić pustkę pozostawioną przez Jasona i Kimberly, którzy są jednymi z wielu Rangersów porwanych w celu zasilania urządzenia Rity do podróży w czasie. Chociaż nie są już w formie Rangera, Karan Ashley i Johnny Yong Bosch również powracają jako odpowiednio Aisha i Adam.

W wietrznych 55 minutach, Raz i zawsze to uroczo tandetny, całkowicie satysfakcjonujący hołd dla korzeni tej kultowej serii, z lokacjami takimi jak Command Center, Bandora Palace i Ernie’s Juice Bar z miłością odtworzonymi. Wydaje się, że wiele uwagi poświęcono zrobieniu tego dobrze dla fanów, a wszyscy zaangażowani najwyraźniej świetnie się bawią. I nawet nie próbować zachowywać się tak, jakbyś nie miał dreszczy, oglądając te Zordy z powrotem w akcji.

Oceń ofertę specjalną w naszej ankiecie poniżej, a następnie czytaj dalej, gdy dzielimy momenty, o których trzeba dyskutować Raz i zawsze. Czy są jakieś, które dodalibyście do naszej listy? Dodaj komentarz ze swoimi dodatkami, wraz z recenzją tego długo oczekiwanego wydarzenia.

 • Bulk i Skull, gdzie teraz są?

  Oferta specjalna Netflix Power Rangers

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Tępy duet z oryginalnej serii technicznie rzecz biorąc nie zjednoczył się ponownie w tym programie specjalnym, ale udało nam się zobaczyć ich niezwykle uderzające twarze na billboardzie dla firmy Skullovitch i Bulkmeier’s Bulk Food Co.

  Ile to jest warte: „Użyj swojej czaszki, kupuj hurtowo!” to genialny slogan biznesowy.

 • Power Rangers: następna generacja

  Power Rangers Netflix Kat i syn Tommy'ego JJ

  Źródło zdjęcia: dzięki uprzejmości Netflix, zrzut ekranu YouTube (wstawka)

  Przypadkowa wzmianka Kat, że ona i Tommy mają syna o imieniu JJ, prawdopodobnie rzuciła niektórych widzów na pętlę, ale wszystko się sumuje.

  W Power Rangers ZeoW świątecznym odcinku z 1996 roku, „A Season to Remember”, widzieliśmy starsze wersje Kat i Tommy’ego świętujących Boże Narodzenie (na zdjęciu tutaj). I w Stal Power Rangers Super NinjaObchodząc w 2018 roku 25-lecie franczyzy, „Dimensions in Danger”, Tommy po raz pierwszy wspomniał, że ma syna o imieniu JJ

 • Los Zordona

  Power Rangers Netflix Zordon

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Po poświęceniu Zordona podczas Power Rangers w kosmosie, Billy najwyraźniej próbował poskładać w całość rozproszone cząsteczki swojego mentora. W rzeczywistości ekstremalne eksperymenty Billy’ego umożliwiły odtworzenie Rita Repulsa.

  Kiedy Zordon poświęcił się, fala energii oczyściła Ritę, przemieniając ją w Mistyczną Matkę, potężną siłę działającą na dobre. Te nowe informacje sugerują, że tak jak mroczna esencja Rity została jedynie usunięta, a nie zniszczona, możliwe jest, że inni oczyszczeni złoczyńcy również mogą pewnego dnia powrócić w całej swojej złej chwale.

 • Walka z przyjacielem

  Power Rangers Netflix Rita

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix (2)

  Mówiąc o Ricie, dowiedzieliśmy się, że jej nowa forma robota jest wynikiem przejęcia przez nią rozproszonych cząstek nad ciałem Alfy. Kiedy więc Rangersi walczyli – i ostatecznie zniszczyli – Ritę, technicznie rzecz biorąc, zabijali również jednego ze swoich. Tak, przez dziesięciolecia było wiele Alf, ale wciąż jest to trochę smutne, gdy o tym pomyślisz.

 • Niespodzianka „Kamea”

  Power Rangers Netflix Came

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Chociaż nie robili tradycyjnych kamei (inaczej nie widziano żadnych aktorów), program specjalny obejmował występy wielu Power Rangers z różnych sezonów, wszystkie skurczone do rozmiarów figurki akcji dla przebiegłych celów Rity. Wśród tych Rangersów byli: Morfery bestiiCzerwoni (Devon), Niebiescy (Ravi) i Złoci (Nate) Rangersi; Dino Grzmot’s Red (Conner) i White (Trent) Rangers; W kosmosieCzarni (Carlos) i Żółci (Ashley) Rangersi; Zagubiona galaktykaCzerwoni (Leo), Niebiescy (Kai) i Zieloni (Damon) Rangersi; TurboWidmowy Strażnik; Dzika siłaStrażnik Księżycowego Wilka (Merrick); I ZeoŻółty Ranger (Tanya).

 • Podmuch z przeszłości Billy’ego

  Power Rangers Netflix Cestria

  Źródło zdjęcia: zrzut ekranu Netflix (2), zrzut ekranu YouTube

  Och, chciałeś A głęboko cięcie? A może Adam powie Billy’emu, że Cestria, jego ukochana osoba z planety Aquitar, wciąż za nim tęskni?

 • Poważne znaczenie

  Power Rangers Netflix Harvey Garvey

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Z drugiej strony żadne cięcie nie było głębsze niż to szybkie ujęcie grobu Harveya Garveya. Och, kim jest Harvey, pytasz? Dlaczego, tylko gospodarz talk-show, który pojawił się w jednym odcinku oryginalnej serii. Ten był dla prawdziwych głów.

 • Z miłością, Kimberly

  Koniec Power Rangers na Netflixie

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Amy Jo Johnson (alias Kimberly, oryginalna Różowa Strażniczka) nie pojawiła się w odcinku specjalnym, ale Raz i zawsze kończy się wzruszającym hołdem złożonym zmarłym członkom obsady, Thuyowi Trangowi (2001) i Jasonowi Davidowi Frankowi (2022), wraz z nagraniem piosenki, którą Kimberly wykonała w serialu w sezonie 2.

  Naciśnij PLAY na powyższym filmie, aby przeżyć ten moment ponownie.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?