Skip to content

Postać, w której wszyscy zapominają Emily Wickersham z NCIS Zdecydowanie, być może

7 de październik de 2021
l intro 1633578329

Jako prawdopodobnie jeden z najlepszych telewizyjnych dramatów kryminalnych wszechczasów, „NCIS” pozostał popularny przez cały 19-sezonowy serial. Program miał trzy udane spin-offy, w tym najnowszy dodatek do serii, „NCIS: Hawai’i”, co dodatkowo udowadnia, jak wywarł trwały wpływ na widzów telewizyjnych przez prawie dwie dekady.

Imponujący talent aktorski i chemia obsady „NCIS” pomogły zapewnić jej przetrwanie. Prowadzeni przez Marka Harmona (który do tej pory brał udział w prawie każdym odcinku) aktorzy „NCIS” odnieśli znaczny sukces, występując w tak długo trwającym serialu. Jak jednak wie każdy, kto choć trochę zna tajniki Hollywood, nie jest to droga na szczyt z dnia na dzień. Przed zdobyciem roli w najlepszym dramacie emitowanym w czasie największej oglądalności, wielu członków obsady „NCIS” zgryzło zęby w mniejszych rolach, zanim dostali wielką przerwę. Obejmuje to Emily Wickersham, która grała rolę agentki Ellie Bishop od sezonu 11 do sezonu 18.

Oddani fani rozpoznają również Wickersham z jej roli w romantycznej komedii z 2008 roku „Zdecydowanie, być może”. Ale kogo zagrała w filmie?

Emily Wickersham grała stażystę w Definitely, Maybe

„Zdecydowanie, Maybe” opowiada o mężczyźnie o imieniu Will Hayes (Ryan Reynolds), który opowiada swojej córce Mayi (Abigail Breslin) historię swoich dawnych romantycznych związków i tego, jak ostatecznie poślubił jej matkę. Film, w którym pojawia się wiele retrospekcji z całego życia Willa, zaczyna się, gdy w latach 90. kończy studia i przenosi się do Nowego Jorku, aby rozpocząć karierę jako konsultant polityczny. Podczas jednej z tych retrospekcji widzimy, jak młoda Emily Wickersham pojawia się jako stażystka w miejscu pracy Willa. Choć jej rola była dość niewielka i nienazwana, była to tylko oznaka, że ​​nadejdą większe rzeczy. Pięć lat później zagrała gościnnie w „NCIS” i była tak dobrze dopasowana, że ​​jej trzyodcinkowy występ gościnny zamienił się w główną rolę.

Nawet najbardziej utalentowani aktorzy potrzebują lat, aby znaleźć sukces, o jakim marzą, a awans Wickershama z niewielkiego udziału w komedii romantycznej do głównej roli w niezwykle popularnym serialu jest dla nas wszystkich wielką lekcją wytrwałości.

Czy ten post był pomocny?