Skip to content

Podsumowanie The Mole Week 1: Exemption Mania podnosi stawkę (i stres) — a do tego ponowne uruchomienie Grade Netflix!

8 de październik de 2022
the mole premiere recap

Ostrzeżenie: ten post zawiera spoilery dotyczące Kreta pierwsze pięć odcinków.

Mroczny program z przeszłości właśnie został zrestartowany jeszcze bardziej.

Witaj zpowrotem w Kret, odrodzenie przez Netflix prawie zapomnianego reality show ABC, w którym 12 graczy „współpracuje w wyzwaniach, aby dodać pieniądze do puli, którą tylko jeden z nich wygra na końcu”, zgodnie z oficjalnym opisem. „Wśród graczy jest jedna osoba, która została potajemnie oznaczona jako „Kret” i której zadaniem jest sabotowanie zarobkowych wysiłków grupy. W końcu jeden gracz przetrwa konkurencję i wystawi Kreta, aby wygrać pulę nagród.

Brzmi prosto? Daleko stąd.

W pierwszych pięciu odcinkach (teraz dostępnych do przesyłania strumieniowego) nie trzeba długo czekać, aż podejrzenia zaczną latać. I z edycją, która jest podobna do Okrągta nowa seria jest dostępna do maksimum i wysoko wciągający. (Zostałeś ostrzeżony!)

Trochę porządków: Odcinki 6-8 będą dostępne w piątek, 14 października; ostatnie dwa odcinki sezonu będą miały miejsce w piątek, 21 października. Bez zbędnych ceregieli przyjrzyjmy się skrótom z pierwszych pięciu odcinków (i pamiętaj, aby oceń pierwsze pięć odcinków w naszej ankiecie poniżej)!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?