Skip to content

Ponowne uruchomienie Mole na Netflix ma datę premiery — i nowego hosta

8 de wrzesień de 2022
The Mole Reboot

Nowość Netflixa Kret gospodarz został ujawniony.

Streamer zwrócił się do Alexa Wagnera z MSNBC, aby był głównym tematem ponownego uruchomienia ostatniego serialu ABC, którego premiera będzie miała miejsce 7 października. Wszystkie 10 odcinków zostanie wydanych w ciągu trzech tygodni, a pierwszych pięć podobno wypadnie w dniu premiery.

ABC OG Kret, początkowo prowadzony przez Andersona Coopera, działał przez pięć sezonów w latach 2001-2008. Gracze pracowali razem, aby ukończyć misje, które dodawały pieniądze do ich puli grupowej – ale wśród nich był „kret”, gracz wybrany wcześniej do sabotowania ich wysiłków zarobkowych . Każdy odcinek kończył się quizem, a osoba najmniej wiedząca o tożsamości kreta została wyeliminowana.

Cooper opuścił program po dwóch sezonach, w którym to momencie Ahmad Rashad przejął i przewodniczył parze cykli celebrytów – z których oba są obecnie przesyłane strumieniowo na Netflix. Piąty i ostatni sezon, który powrócił do swojego pierwotnego, cywilnego formatu, poprowadził Jon Kelley.

W „reimagined version” Netflixa 12 graczy „współpracuje w wyzwaniach, aby dodać pieniądze do puli, którą tylko jeden z nich wygra na końcu. Wśród graczy jest jedna osoba, która została potajemnie oznaczona jako „Kret” i której zadaniem jest sabotowanie zarobkowych wysiłków grupy. W końcu jeden gracz przetrwa konkurencję i wystawi Kreta, aby wygrać pulę nagród.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?