Skip to content

Podsumowanie seksu i życia: zerwania, śluby i przełomowe wyznania w finale 2. sezonu — plus ocena!

7 de marzec de 2023
SLIFE 203 Unit 00311RC e1678155245836

Cooper nie przestał obwiniać Billie za wszystko, co wydarzyło się w jego życiu od czasu rozpadu ich małżeństwa, co doprowadziło do tego momentu na początku Seks / Życiefinał sezonu 2: zdaje sobie sprawę, że miał poważne kłopoty z powodu prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i przerzucania drogiego samochodu, który pożyczył.

Na szczęście nie został poważnie ranny i szybko wpłacił kaucję po tym, jak został zatrzymany na komisariacie policji. To był dzwonek alarmowy, którego potrzebował, by w końcu skonfrontować się ze swoimi uczuciami i przywrócić swoje życie na właściwe tory. „Jesteś miłością mojego życia w moim życiu, ale ja nie jestem twój” – powiedział Connor do Billie – „i to tak cholernie boli”.

Connor był na spotkaniu Anonimowych Alkoholików i otwarcie opowiedział o swoich doświadczeniach, przyznając, że ostatnio nie był dobrym człowiekiem. Postanowił nawet zadzwonić do „nudnej” Emily. Aha, a Devon kwitł po wypadku, popisując się swoimi „ulepszeniami” po przejściu operacji rekonstrukcyjnej.

Seks/Życie Sezon 2Oferta Kama, aby Sasha przeprowadziła się z nim do Singapuru, ciążyła na parze. Ponieważ Sasha postanowiła nie rzucać dla niego wszystkiego, dał jasno do zrozumienia, że ​​to było ich pożegnanie. Jednak Sasha zmieniła zdanie podczas premiery swojej książki. Pędząc na lotnisko jako wielki gest, była gotowa zrobić wielki krok i przenieść się z nim. Był z tym tylko jeden problem: Kam już zdecydował, że zostaje w Nowym Jorku, żeby być z nią.

Jeśli chodzi o Majida i Billie, to szybko się rozpadli. Majid zgodził się zabrać syna Billie, Hudsona, na mecz baseballowy, ale zmienił plany, gdy miał awarię w pracy. Tętniąca życiem restauracja nie była miejscem dla młodego chłopca, który rozproszył uwagę kucharza i wzniecił ogromny pożar w kuchni. Majid następnie krzyknął na Hudsona za to, że nie był tam, gdzie nie powinien, a przestraszone dziecko uciekło, gdy Majid nie patrzył.

Billie była wściekła na Majida nie tylko za to, że straciła syna, ale także za zaniedbanie poinformowania jej, że nie zabrał go na mecz baseballowy zgodnie z planem. Wtedy pojawił się Brad — był jednym z inwestorów, do których dzwonił Majid — i od razu wiedział, gdzie szukać. On i Billie znaleźli Hudsona w pobliskim parku, a Brad był w stanie ponownie rozśmieszyć matkę i syna. Wrócili na miejsce zdarzenia, wyglądając jak jednostka rodzinna, i było oczywiste, że sprawy z Majidem się nie ułożą. (Ten wyjątkowo długi uścisk między Billie i Bradem? Daj spokój, teraz!)

Podczas ich następnego spotkania Majid przyznał Billie, że nie radzi sobie z dziećmi, a Billie nie mogła podzielić dla niego swojego życia, więc ich związek zakończył się polubownie.

Seks/Życie Sezon 2Billie w końcu uzyskała stopień doktora i świętowała to kolacją, podczas której Connor ujawnił, że planuje oświadczyć się Emily. Jak się okazało, można mieć dwie wielkie miłości. Wskakując na ślub Kama i Sashy, Billie wzniosła toast za szczęśliwą parę i natychmiast zobaczyła Brada.

Brad ujawnił, że on i Gigi nie są już razem i że jest teraz singlem. To był pierwszy raz, odkąd początkowo zerwali, kiedy oboje byli dla siebie dostępni. Kiedy Brad powiedział jej, że to zawsze ona i nigdy nie przestał być jej, to była sprawa załatwiona. Sezon zakończyliśmy na weselu Billie i Brada na plaży. Kiedy podeszła do niego na końcu przejścia, ujawniła, że ​​jest w ciąży. Brad był zachwycony.

Co ci przyszło do głowy Seks / Życiefinał drugiego sezonu? Oceń odcinek poniżej, a następnie wypowiedz się w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?