Skip to content

Podsumowanie premiery 3. sezonu „Nigdy w życiu”: Czy „Daxton” to zrobił?!

13 de sierpień de 2022
never have i ever premiere recap season 3 episode 1 been slut shamed

Kiedy Nigdy nie miałem powraca w trzecim sezonie, związek Devi Vishwakumara i Paxtona Halla-Yoshidy jest tak publiczność liceum, jak to tylko możliwe, aż do chodzenie po korytarzach ręka w rękę. Dlaczego więc Devi nie jest zadowolona ze swojego ciężko wywalczonego statusu związku?

Szybka odpowiedź: hejterzy. Dłuższa odpowiedź: plotkarskie trio Shiry, Zoe i Carley, które zakładają, że Devi musi być „szmatą”, aby przyciągnąć uwagę Paxtona. A kiedy Devi podchodzi do nich i oznajmia, że ​​ona i Paxton jeszcze ze sobą nie spali, panie szybko przestawiają się na świętowanie faktu, że prawdopodobnie wkrótce znów będzie singlem – ponieważ nie ma mowy, żeby został z Devi, jeśli nie uprawiam seksu.

nigdy-nie-nigdy-premiera-podsumowanie-sezon-3-odcinek-1Więc Devi postanawia, że ​​zrobi czyn z Paxtonem. Eleanor, Aneesa i Fabiola dopingują ją podczas poprzedzającego spotkanie szczytu. Kamala, domyśliwszy się, co się dzieje, radzi kuzynowi, żeby była naprawdę gotowa na tak duży krok. A w tę wielką noc Devi i Paxton całują się na swoim futonie bez koszulek, kiedy ona zaciska powieki, przygotowuje się na uderzenie i mówi mu: „Jestem gotowa. Po prostu włóż to we mnie i skończ z tym. (Och kochanie.)

Paxton zdecydowanie tak? nie zrób to, o co prosisz, mówiąc Devi, że jeśli nie jest gotowa na seks, mogą to robić tak wolno, jak chce. Martwi się, że jej definicja „powolnego” może różnić się od jego, ale zapewnia ją, że mają cały czas na świecie. A potem, w pełni ubrani, przytulają się i oglądają TikToks.

Wkrótce potem w szkole Devi zdaje sobie sprawę, że Zoe, Carley i Shira nawet nie pamiętają ich ostrych komentarzy do niej. „Była niczym dla tych dziewczyn, więc może to, co powiedzieli, nie powinno nic dla niej znaczyć” – mówi głos Johna McEnroe. Szczęśliwe zakończenie, prawda? Cóż… podczas kolacji tego wieczoru Devi otrzymuje anonimową wiadomość ostrzegającą ją: – Lepiej uważaj, Devi. Paxton Hall-Yosidha nie jest tym, za kogo się uważa. O o.

nigdy-nie-nigdy-premiera-podsumowanie-sezon-3-odcinek-1W innych Nigdy nie miałem Aktualności:

* Ben i Aneesa wciąż się spotykają, ale wydaje się być przerażony, że nie jest tak szalona akademicko jak on.

* Eleanor i Trent całują się na korytarzu po lekcjach historii, co oznacza oficjalny początek ich małżeństwa.

* Tymczasem biedna Fabiola i Eve zrywają po tym, jak Eve nagle przeprowadza się do Korei Południowej, a ich próby związku na odległość powodują, że Fab cierpi na sen, a jej oceny spadają.

* Kamala przeprasza Prashant za to, że skończył się na kolacji i potwierdza, że ​​planował się oświadczyć. Po tym, jak mówi, że nie jest pewna, czy chce wyjść za mąż ktokolwiekoficjalnie zrywają swój związek.

Teraz twoja kolej. Co myślisz o odcinku? Oceń premierę w poniższej ankiecie, a następnie skomentuj komentarze!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?