Skip to content

Gra w Nigdy: „Daxton” upublicznia swój romans w zwiastunie trzeciego sezonu

27 de lipiec de 2022
never have i ever season 3

Dobre wieści: Nigdy nie miałemDevi i Paxton nie ukrywają już swojego związku za zamkniętymi drzwiami w pierwszym zwiastunie sezonu 3który zawiera mnóstwo sesji makijażu i oczywiście imponujący brzuch Paxtona Halla-Yoshidy.

A teraz zła wiadomość: tylko dlatego, że ona i Paxton są oficjalnie parą, nie oznacza, że ​​Devi nie kwestionuje ich romansu. A gdy jej koledzy z klasy spekulują, czy Paxton po prostu spotyka się z Devi, ponieważ „to jak łoże śmierci, ostatnie życzenia”, nastolatce trudno jest nie dopuścić, by jej niepewność zagarnęła to, co w niej najlepsze.

„Lubię cię”, Paxton próbuje uspokoić swoją dziewczynę, ale ona zastanawia się dlaczego i zwraca uwagę, że nikt inny nie wydaje się rozumieć ich jako pary. „Nie, ty nie sądzę, że mamy jakikolwiek sens”, argumentuje Paxton.

Do tego nowy, gorący indyjski student (grany przez 9-1-1jest Anirudh Pisharody), który wydaje się przyciągać uwagę Devi.

Dodatkowo w środę ogłoszono, że Terry Hu (Zombie 3) i Deacon Phillippe wystąpią gościnnie w trzecim sezonie, którego premiera odbędzie się w piątek, 12 sierpnia, w serwisie Netflix. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, serial zakończy się nadchodzącym czwartym sezonem, w którym pojawią się Miłość, Wiktorze gwiazda Michael Cimino jako skater / nowy łamacz serc w Sherman Oaks High.

Naciśnij PLAY powyżej, aby obejrzeć zwiastun, a następnie sprawdź nową grafikę poniżej i dodaj komentarze swoimi przemyśleniami!

Plakat Gra w Nigdy

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?