Skip to content

Po „Kawalerze” i „Klubie o północy” Elan Gale straszy nowymi zwrotami akcji w randkowym serialu Hulu „Back In The Groove”

5 de grudzień de 2022
xbg 101 nca 1 mov clip 2451 369754 2451 941783

pomiędzy Amerykański Kidz Got Singing, Homonim! oraz Krzyki sportowekomedia NBC Tiny Fey 30 Skała miał zamiłowanie do kreacji rzeczywistości na nosie, ale klejnot w koronie był Wyspa Mamuśki z „25 super gorącymi mamami, 50 chłopcami z ósmej klasy i bez zasad”.

To nie jest zbyt daleko od fabuły Z powrotem w GrooveNowy format randkowy Hulu, którego gospodarzem jest Taye Diggs.

Seria, która zadebiutowała dzisiaj i jest rozbierana przez cały tydzień, opowiada o trzech samotnych kobietach po czterdziestce, wszystkie utknęły w zgiełku codziennego życia, które meldują się w The Groove Hotel, aby znaleźć miłość. Jednak wśród młodych mężczyzn walczących o uwagę Sparkle z Atlanty, Steph z Miami i Brooke z Los Angeles są problemy z mamą, niektóre dziwniejsze od innych.

Showrunner Elan Gale powiedział Wszykina: „Zdobyłem trochę reputacji dzięki tworzeniu programów, które są w zasadzie tylko 30 Skała szkice. Nie tylko nie uważam tego za zniewagę, ale myślę, że to fantastyczne. Doceniam to porównanie. Powiedziałbym, że jedynym miejscem, w którym się różnię, jest to, że myślę, że MILF ma szczególną konotację, która zwykle pochodzi ze spojrzenia obserwatora”.

Gale jest fascynującą postacią, nad którą nie tylko pracował przez wiele lat Kawaler franczyzy i tworzenia HBO Max’s Wyspa chłopcówale bycie scenarzystą horrorów w seriach Mike’a Flanagana, takich jak Pasterka oraz Klub Północy.

Z powrotem w Groove nie jest dziełem Gale’a, został wprowadzony później Jak Stella odzyskała rytm gwiazda Diggs i producenci Sonya Wilkes i Michael Krupat postanowili stworzyć nowy format randkowy.

Trzy kobiety w serialu chcą „odkryć na nowo swoją młodość, żyć radośnie i miejmy nadzieję znaleźć miłość z mężczyznami o połowę młodszymi”, a ta „podróż” może być trochę poważna bez kilku śmiechu.

„Pomysł polegał na tym, aby naprawdę pochylić się nad komedią, którą staram się wprowadzić do programów, aby upewnić się, że nie staną się one zbyt poważne, ponieważ myślę, że programy randkowe mają tendencję do samo- poważne, chyba że dość mocno walczysz z prądem — powiedział Gale.

Akcja serialu rozgrywa się w kurorcie na Dominikanie, a Gale przyznaje, że też dużo oglądał Biały Lotos przed filmowaniem. Pod koniec pierwszego odcinka jest też duży zwrot akcji, który musisz obejrzeć, aby zobaczyć na własne oczy.

Gale mówi, że prawdziwym celem jest „samorealizacja”. Z powrotem w Groove, zamiast koniecznie znaleźć wieczną miłość, i chociaż trudno jest rozróżnić formaty randek, niesamowicie dobrze wydeptaną ścieżkę, wiek gwiazd tego serialu sprawia, że ​​​​jest to inny od innych.

„Większość głównych bohaterów w programach, nad którymi pracowałem, jest młodsza i [these women] po prostu przeżyłem trochę więcej życia. Mają więcej historii, więcej przeszli, więc naprawdę badamy je dogłębnie w sposób, w jaki nie można tego zrobić w innych programach” – dodał.

Z powrotem w Groove to pierwszy nieskryptowany oryginał Hulu w ramach Walt Disney Television Alternative, który jest nadzorowany przez Roba Millsa i jest produkowany przez Walt Disney Television Alternative i Beyond Media Rights, a Gale jest producentem wykonawczym obok Diggsa, Billa Dixona, Sonyi Wilkes, Evana Wilkesa, Michaela Krupata , Johna Luscombe i Shannon Stoeke.

Gale stoi za wieloma seriami randkowymi na streamerach, w tym Wyspa Boyów, który był prawdopodobnie najgłośniejszym serialem randkowym na streamerze, emitowanym przez dwa sezony w HBO Max, zanim wyszedł z nieskryptowanych programów, a Amazon Kosmiczna miłość oraz Ten, który uciekł.

Mówi, że był to czas „dużej kreatywności” nowych streamerów. „Nawet streamerzy, którzy są partnerami nadawczymi, są w stanie podejmować ryzyko i pozwalają nam próbować nowych rzeczy. Nie wszystko się udaje, ale od czasu do czasu trafiasz na coś, co wydaje się naprawdę magiczne” — dodaje.

Gale spędził dziesięć lat na pracy Kawaler franczyzy, zaczynając jako producent segmentu w czwartym sezonie Wieczór panieński i odejście po sezonie 23 Kawaler w 2019 roku

Licencjat jest w zasadzie formatem bajki i mówi, że nie można powtórzyć jego sukcesu, więc musiał przyjrzeć się innym sposobom konkurowania w przestrzeni randkowej.

„Ktoś dość skutecznie opanował rynek, aby znaleźć swoją wieczną osobę. Ale jest o wiele więcej randek przed i po tych chwilach. To obszary, w których lubimy grać. A co z historiami, które nie są bajkami?” – mówi.

Jedną z rzeczy, która odróżnia Gale’a od wielu innych producentów nieskryptowanych, jest to, że ma dość imponujący dodatek do scenariuszy. Był producentem-konsultantem przy serii horrorów Netflixa Pasterka oraz Klub Północyod Mike’a Flanagana i wyprodukowała horror Agnes.

Mówi, że podobieństwo między tymi dwoma gatunkami buduje napięcie i oczekiwania.

„W ten sposób czują się bardzo, bardzo podobni. Sposób, w jaki trzymasz ręce na oczach, kiedy ktoś idzie na górę, kiedy powinien wybiec z domu, nie różni się od tego, kiedy ktoś zapuka do czyichś drzwi, żeby poprosić go o rękę, kiedy widzowie mogą to wiedzieć powiedzą „nie” – mówi. „Myślę, że ludzie nie doceniają tego, jak przerażające jest randkowanie. Randki są przerażające. Sprawia, że ​​​​zadajesz sobie pytania, czujesz się niepewnie i zastanawiasz się nad długoterminową perspektywą. To są straszne rzeczy. To wszystko ludzka wyobraźnia”.

Gale mówi, że chce kontynuować pracę w obu obszarach. Ma swój Rok Elan Productions, który nazwał na cześć a Seinfelda gag, z dwoma pełnoetatowymi wykonawcami, Laurą Citren i Tessą Stewart.

„Obecnie pracuję nad niektórymi z tych planów, aby zdemokratyzować część stworzenia” — mówi. Laura i Tessa pomagają we wszystkich projektach, od opracowania, przez produkcję, po post i myślimy o rozwoju w ciągu najbliższych kilku lat”.

Mówi, że opracowuje wiele nowych formatów randek, a jedną z rzeczy, które chciałby zrobić, jest praca z ludźmi spoza świata rzeczywistości, aby wymyślić nowe pomysły.

„Współpracujemy z wieloma wspaniałymi nowymi firmami produkcyjnymi i nowymi twórcami, ludźmi, którzy nie robili programów przed próbą znalezienia nowych punktów wejścia” — mówi. „Czasami najlepsze pomysły pochodzą od ludzi, którzy nie żyją w naszym świecie. Z powrotem w Groove jest świetnym przykładem, ponieważ według mojej wiedzy, Taye [Diggs] przez lata nie brał udziału w wielu nieskryptowanych programach telewizyjnych. Ten pomysł nie przyszedł z ciemnych korytarzy rozwoju reality TV, przyszedł skądś indziej. Jeśli chodzi o mnie, nie mogę się doczekać próby gry w przestrzeniach między scenariuszem i nieskryptem, a także grania w przestrzeniach między horrorem a randkami, ponieważ nie ma powodu, dla którego nie można by połączyć tych dwóch w pewnym momencie.

Z niecierpliwością czekamy na format randkowy Gale’a oparty na Lśnienie w pewnym momencie.

Czy ten post był pomocny?